تلفن پشتیبانی 38429 - 021

تعمیر مایکروفر بوش

شرکت خدمات پس از فروش لوازم خانگی > تعمیر مایکروفر بوش

تعمیر مایکروفر بوش

پارس سرویس با سابقه‌ای درخشان در عرصه تعمیر انواع لوازم خانگی آماده است تا بهترین خدمات را به شما مشتریان عزیز در زمینه تعمیر مایکروفر بوش ارائه دهد. کادر مجرب و متعهد پارس سرویس مشتاقانه آماده ارائه خدمات به شما عزیزان هستند. کافی است با شماره تلفن 38429-021 تماس بگیرید تا متخصصان کاربلد ما در اسرع وقت در محل حاضر شوند و مشکلتان را رفع کنند.

مختصری درباره شرکت بوش

بوش شرکتی بر پایه فناوری است که در سال ۱۸۸۶ توسط روبرت بوش در شهر اشتوتگارت آلمان بنیان نهاده شد. این شرکت بزرگ‌ترین تأمین‌کننده لوازم خودکار در جهان است. دفتر مرکزی این شرکت در شهر گرلینگن آلمان قرار دارد.

شرکت بوش در سال 2010 با فعالیت در حوزه فناوری‌های خودکار و صنعتی، کالاهای مصرفی و فناوری‌های ساختمانی فروشی معادل ۴۷٬۵ میلیارد یورو داشت که با رشدی معادل ۲۷ درصد در سال سریعترین رشد سالانه را در تاریخ ۱۲۵ ساله خود ثبت کرد. این شرکت همچنین شهرت بسیاری در تولید لوازم خانگی با کیفیت دارد. استفاده از این لوازم خانگی با کیفیت لزوم ارائه خدمات پس از فروش از جمله خدمات مربوط به تعمیر مایکروفر بوش را مطرح کرده است. پارس سرویس با درک این ضرورت در خدمت شما مشتریان عزیز است تا بهترین خدمات را در اسرع وقت به شما عزیزان ارائه دهد.

مشکلاتی که ممکن است برای مایکروفر بوش پیش بیاید عبارت اند از:

 • ظرف داخل مایکروفر نچرخد.
 • گریل مایکروفر کار نکند.
 • مایکروفر جرقه بزند.
 • دکمه‌های مایکروفر کار نکند.
 • مایکروفر روشن نشود.
 • مایکروفر غذا را گرم نکند.
 • غذا در مایکروفر مانده و در مایکروفر باز  نشود.
 • مایکروفر روشن شود ولی گرم نکند.
 • با باز و بسته کردن درب مایکروفر فیوز برق خانه بپرد.

در صورت بروز هر گونه مشکلی برای مایکروفر محبوبتان اصلاً نگران نباشید. کافی است گوشی تلفن را بردارید و با ما تماس بگیرید تا به تعمیرکاران کاربلد، متخصص و مجرب ما دسترسی پیدا کنید و در اسرع وقت مشکلتان رفع گردد.

تعمیر مایکروفر بوش

چرا تعمیر مایکروفر بوش خود را به پارس سرویس بسپاریم؟

دلایل متعددی برای انتخاب پارس سرویس وجود دارد که در ادامه به بعضی از آن‌ها اشاره می‌‌کنیم:

تخصص

پارس سرویس یک مجموعه متخصص در زمینه تعمیر لوازم خانگی مختلف است. کارشناسان متخصص ما آماده هستند تا در اسرع وقت نسبت به عیب‌یابی لوازم خانگی شما اقدام نمایند و مشکل را رفع کنند.

تجربه

موضوع دوم این است که پارس سرویس تجربه‌ای بیش از یک دهه در زمینه تعمیر لوازم خانگی مختلف دارد. بنابراین خیالتان از این بابت راحت خواهد بود که تعمیر لوازم خانگی‌تان را به افراد تازه‌کار نمی‌سپارید.

مشتری‌مداری

یکی از اصول اولیه کار ما مشتری‌مداری است. رضایت مشتری هدف ماست. ما در پارس سرویس معتقدیم که همیشه حق با مشتری است، بنابراین تلاش داریم که بهترین خدمات را به شما ارائه دهیم.

کیفیت خدمات

ما در پارس سرویس اعتقاد داریم که کیفیت خدمات تضمین‌کننده رضایت شما مشتریان عزیز است. از آنجایی که هدف ما جلب رضایت شماست، تمام تلاش خود را به کار می‌گیریم که بهترین خدمات را به شما ارائه دهیم.

پاسخ‌گویی در سریع‌ترین زمان ممکن

نیک می‌دانیم که زمان ارزشمند است. به ویژه زمانیکه لوازم خانگی خراب می‌شود اهمیت این موضوع دو چندان می‌شود. بنابراین، آماده‌ایم تا در اسرع وقت نسبت به رفع مشکلات شما مشتریان گرامی اقدام نماییم.

ارائه بهترین خدمات با کمترین هزینه

معمولاً هزینه تعمیرات یکی از موضوعات مهم برای مشتریان است و ما با توجه به این دغدغه شما عزیزان تلاش داریم که بهترین خدمات را با کمترین هزینه ارائه دهیم.

نحوه نگهداری از مایکروفر بوش

 • از ظروف فلزی در مایکروفر استفاده نکنید و حتی‌الامکان از ظروف چینی شفاف و بدون حاشیه براق (رنگ‌های نقره‌ای و طلایی) و ظروف مخصوص مایکروفر استفاده نمایید .
 • برای جلوگیری از خشک شدن غذا ظروف را با درپوش داخل مایکروفر قرار دهید.
 • غذاهای متراکم را با مدت‌زمان بیشتر و با قدرت کمتر بپزید.
 • دقت کنید که منافذ خروجی گرمای مایکروفر را نپوشانید تا به دستگاه آسیب نرسد.
 • بعد از هر بار گرم کردن غذا مایکروفر خود را سریعاً با یک دستمال نمدار تمیز کنید.
 • مایکروفر بوش را بدون ماده غذایی و خالی روشن نکنید.
 • بعد از  روشن شدن مایکروفر حدود یک متر از آن  فاصله بگیرید.

سخن آخر

تعمیر مایکروفر بوش کاری تخصصی است و باید به اهل فن سپرده شود. برای پیدا کردن مراکز تعمیراتی با تجربه و معتبر دقت کافی را داشته باشید تا از بروز مشکلات احتمالی برای مایکروفر محبوبتان جلوگیری کنید.

 

تعمیر مایکروفر

تعمیر مایکروفر سامسونگ

تعمیر مایکروفر ال جی

تعمیر مایکروفر دوو

تعمیر مایکروفر بکو

تعمیر مایکروفر کندی

تعمیر مایکروفر شارپ

تعمیر مایکروفر مدیا

تعمیر مایکروفر کنوود

تعمیر مایکروفر تکا

تعمیر مایکروفر ویرپول

تماس سریع با کارشناس