تلفن پشتیبانی 38429 - 021

تعمیر یخچال ساید بای ساید بکو با تجهیزات کامل در منزل شما

شرکت خدمات پس از فروش لوازم خانگی > تعمیر یخچال ساید بای ساید بکو با تجهیزات کامل در منزل شما

تکنسین های مجرب پارس سرویس نمایندگی تعمیر ساید بای ساید بکو (BEKO) در خدمت شما هستند

38429 – 021

تعمیر یخچال ساید بای ساید بکو

در صورتی که یخچال ساید شما با برند بکو دچار مشکل شده است اصلا جای نگرانی نیست تعمیر ساید بای ساید بکو خود را به ما بسپارید و همین حالا با شماره نمایندگی تعمیرات یخچال ساید بکو (پارس سرویس 38429-021) تماس بگیرید تا در کمترین زمان ممکن تعمیرکار یخچال ساید در منزل شما حاضر گردد و کار تعمیرات ساید بای ساید بگو شما را انجام دهد.

تعمیر یخچال ساید بای ساید بکو

پارس سرویس با کادری مجرب و متخصص در خدمت شما مشتریان عزیز است تا در زمینه تعمیر یخچال ساید بای ساید بکو به کمکتان بشتابد. اگر مشکلی برای یخچالتان پیش آمد، اصلاً نگران نباشید فقط کافی است با شماره تلفن 38429-021 نمایندگی تعمیر ساید بای ساید بکو تماس بگیرید تا همکاران ما در محل حاضر شوند و مشکلتان را در اسرع وقت رفع نمایند.

بسیاری از خدمات ما برای تعمیر یخچال ساید بکو در تهران و دیگر مناطق بصورت سیار انجام می شود و به دلیل وزن زیاد این دستگاه سعی می شود تعمیر ساید بای ساید بکو در محل شما انجام شود.

بخاطر گرانی قطعات این یخچال ترکیه ای نگران هزینه تعمیر یخچال ساید بای ساید بکو خود هستند ولی ما به شما این اطمینان را می دهیم که پارس کمک تمام تلاش خود را می کند تا هزینه تعمیرات ساید بکو شما به حداقل برسد.

مشکلات احتمالی‌ای که ممکن است برای یخچال ساید بای ساید بکو پیش بیاید عبارت اند از:

 1. ساید بای ساید بکو صدای زیادی میدهد .
 2. یخچال یکسره کار میکند .
 3. لاستیک دور درب ساید بای ساید بکو خراب شده است .
 4. موتور ساید بای ساید داغ کرده است .
 5. فریزر بکو منجمد نمیکند .
 6. یخچال فریزر بکو برفک میزند و دیفراست نمیکند .
 7. فن ساید بای ساید بکو کار نمیکند .
 8. ساید بای ساید بکو روشن نمیشود .
 9. موتور ساید بای ساید کار نمیکند .
 10. صفحه دیجیتالی یخچال خراب شده است .
 11. برد الکترونیکی ساید بای ساید بکو خراب شده است .
 12. سنسور ساید بای ساید عمل نمیکند .
 13. بدنه یخچال ساید بای ساید بکو برق دارد.
 14. یخچال نشتی آب دارد و…

در مقاله “چند علت کار نکردن یخچال” بصورت کامل به برخی از مشکلات بالا پرداخته ایم.

نحوه استفاده و نگهداری از یخچال ساید بای ساید بکو

 1. هنگام استفاده از یخچال ساید بای ساید حتما از محافظ برق استفاده نمایید .
 2. برای شروع بکاریخچال پس از وصل آن به برق درجه ترموستات را روی مقدار متوسطی  (مثلا شماره 4 قرار دهید و بگذارید یخچال حداقل 3 ساعت خالی و با در بسته کارکند تا برودت به حد لازم برسد.
 3. قرار دادن یخچال در مجاورت منابع و دستگاههای حرارت زا از قبیل اجاق گاز، آبگرمکن، شوفاژ و همچنین تابش نور مستقیم نور آفتاب مصرف انرژی آن را افزایش می دهد.
 4. یخچال حداقل 2 سانتی متر با دیوار و یا بقیه وسایل فاصله داشته باشد، فضای پشت یخچال برای گردش هوا باید حداقل به اندازه 20 سانتی متر باز باشد.
 5. لازم است لوله های پشت یخچال حداقل سالی دوبار گردگیری شود این کار باعث انتقال حرارت بهتر بین هوا و لوله ها خواهد شد.
 6. لاستیکهای درب یخچال را هر از گاهی بازدید نمایید تا خراب نشده باشد، زیرا خراب شدن آن‌ها باعث جذب گرما و کاهش برودت داخل یخچال میشود .
 7. از گذاشتن مواد غذایی گرم داخلساید بای ساید خودداری کنید. همچنین مواد غذایی را بدون درپوش داخل یخچال قرار ندهید.
 8. برای تمیز کردنساید بای ساید، حتما آنرا از برق بکشید و ضمنا بعد از جابه جایی حداقل دو ساعت پس از تغییر محل یخچال فریزر را به برق متصل نمایید .
 9. در مواقعی که برای مدت کوتاهی خانه را ترک می کنید و یا به مسافرت می روید ترموستاتساید بای ساید را روی درجات پایین تر تنظیم کنید تا موتور کمپرسور یخچال کمتر کار کند .

دلایلی برای تعمیر یخچال سای بای ساید بکو توسط پارس سرویس :

دلایل زیادی وجود دارد که شما مجاب شوید تا تعمیر لوازم خانگی‌تان را به پارس سرویس بسپارید. برخی از این دلایل عبارت اند از:

 • پارس سرویس نمایندگی تعمیرات ساید بای ساید بکو مجموعه‌ای با تجربه است که سال‌هاست در زمینه تعمیر انواع لوازم خانگی از جمله تعمیر یخچال ساید بای ساید بکو فعالیت دارد. تجربه ما تضمینی برای ارائه خدمات خوب به شما مشتریان عزیز خواهد بود.
 • پارس سرویس با تعمیرکاران متخصص و کاربلد همکاری می‌کند تا بتواند خدماتی شایسته را به شما مشتریان عزیز ارائه دهد. با سپردن تعمیر یخچال ساید بای سایدتان به تعمیرکاران متخصص و کاربلد ما، دیگر نگرانی‌ای بابت دریافت بهترین خدمات نخواهید داشت.
 • ما در مجموعه پارس سرویس تلاش کرده‌ایم تا بهترین خدمات را با مناسب‌ترین قیمت به شما عزیزان ارائه دهیم. ما نگرانی شما را در مورد هزینه تعمیرات به خوبی درک می‌کنیم و با توجه به خدمات مطلوبی که ارائه می‌دهیم شما می‌توانید مطمئن باشید که هزینه‌ اضافی‌ای را پرداخت نخواهید کرد.
 • استفاده از قطعات اصل و شرکتی یکی دیگر از اولویت‌های ماست. اعتقاد داریم که شما مشتریان عزیز لایق بهترین‌ها هستید و به همین دلیل تلاش داریم که بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه دهیم.
 • زمان برای ما ارزشمند است. برای زمان شما نیز ارزش قائل هستیم. پس از تماس شما با پارس سرویس، در اسرع وقت در محل حاضر می‌شویم و مشکل را رفع می‌کنیم. بنابراین در مورد تعمیر به موقع یخچال خود نگران نباشید.

side by side beko refrigerator

سخنی با مشتریان

تعمیر یخچال ساید بای ساید بکو کاری تخصصی است و باید توسط تعمیرکاران با تجربه و متخصص انجام شود. پارس سرویس با بیش از یک دهه تجربه در زمینه تعمیر انواع لوازم خانگی در خدمت شما مشتریان عزیز است تا نگرانی‌هایتان را درباره تعمیر یخچال ساید بای ساید تان برطرف کند.

تعمیر یخچال ساید بای ساید

تعمیر یخچال ساید بای ساید ال جی

تعمیر یخچال ساید بای ساید دوو

تعمیر یخچال ساید بای ساید سامسونگ

تعمیر یخچال ساید بای ساید ویرپول

تعمیر یخچال ساید بای ساید اسنوا

تعمیر یخچال ساید بای ساید آدمیرال

تعمیر یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک

تماس سریع با کارشناس