تلفن پشتیبانی 38429 - 021

معرفی 5 تا از بهترین برند های مقرون به صرفه ی لوازم خانگی

شرکت خدمات پس از فروش لوازم خانگی > اخبار و مقالات > معرفی 5 تا از بهترین برند های مقرون به صرفه ی لوازم خانگی

ما معتقد هستیم شما نباید ثروت خود را صرف خرید وسایل اشپزخانه ای کنید که صرفا از نظر ظاهری زیبا هستند. در این بازار گول زنند و آشبته و به علت رقابت شدیدی که بین شرکت های بزرگ لوازم خانگی وجود دارد، ممکن است این وسایل از چیزی که شما فکر میکنید ارزان تر باشد.

برندهای لوازم خانگی لوکس و با صرفه

در این مقاله، ما به طور خلاصه به مقایسه ی لوازم اشپزخانه لوکس مقرون به صرفه در مقابل صرفا  لوکس خواهیم پرداخت. سپس ما بهترین برندها را  در نظر خواهیم گرفت و درباره ی مزایا و معایب هر یک از انها توضیح خواهیم داد.

مقدمه

یک برند مقرون به صرفه ی لوکس کدام است؟

خبر خوب این است دیگر نیازی به خرج کردن حساب بانکی خود برای لوازم خانگی لوکس و گران قیمت ندارید.بازار لوازم خانگی لوکس مقرون به صرفه، شکاف بین بسته آشپزخانه پایه چهار قطعه و محصولات فوق العاده  حرفه ای و گران قیمت خود را گسترش می دهد.

در بازار لوازم خانگی برندهای زیادی و محصولات زیادی با گونه های متفاوتی برای انتخاب از بین انها  وجود دارد  به همین دلیل بیشتر خریداران لوازم خانگی از بازار لوکس مقرون به صرفه خریداری می کنند.

این مقاله 5 برند برتر لوازم خانگی لوکس و ارزان و به صرفه ی 2019 را همراه با  نقطه قوت آنها و  نقاط ضعف آنها را  معرفی خواهد کرد.

برندهای لوکس مانند Sub-zero, Miele و Thermador یخچال های مجتمع و حرفه ای همراه با  فر های دیواری برای اشپزی با محدوده قدرت حرفه ای و پیشرفته دارند.

شما توانایی خرید هیچ یک از  لوازم خانگی لوکس اشپزخانه را نخواهید داشت اما شما  3500 دلار تا 8000 دلار  برای  بهترین برندهای لوکس مقرون به صرفه بجای 20,000دلار تا 40000 دلار برای گرانترین برندهای لوکس  هزینه خواهید کرد.

برندهای برتر لوازم خانگی

برندهای مقرون به صرفه ی لوکس شامل چه چیزهایی میشود؟

بجای یک یخچال  و فریزر حرفه ای، شما به یخچال های داخلی فرانسوی نگاه کنید. شما  با استفاده از یخچال و فریزر داخلی فرانسوی  هنوز هم  دارای یک یخچال و فریزر لوکس  هستید که مانند یخچال و فریزر حرفه ای از کابینت های خود، جلو نیامده است.

به جای یک محدوده ی حرفه ای، یک گشتاور الکتریکی با محدوده بالا یکی از گزینه های آشپزی شماست.

شما بعضی از زیبایی ها و بعضی از قابلیت ها را از دست میدهید اما شما یک آشپزخانه ی خوب با کمترین وسایل را خواهید داشت.

نگاهی بیندازیم به 5 تا از بهترین ها:

اجازه دهید نگاهی بیندازیم به 5 تا از بهترین ها برای مردمی که هنوز خواستار وسایل خانگی کار آمد با ظاهری زیبا و قیمت مناسب هستند.

برند ال جی LG

LG و   SKS(اثر اشپزخانه ی یک دست) در فهرست جدید هستند.این برند مشهور یکی از 5 برند برتر لوازم خانگی ما است

LG ، یک شرکت الکترونیک چند ملیتی کره جنوبی، برای طرح های لوازم خانگی بر قابلیت Wi-fi  و شخصی سازی متمرکز شده است.

SKS ، به واسطه ی LG یک سری لوازم خانگی جدید  ساخت، طراحی را مورد تاکید قرار داده اند و به طور ویژه ای جذاب است.

مزایا: محدوده ی وای-فای و تنها محدوده جابجایی گاز خالص را ارائه میدهند.

معایب: هردو خط فقط چند محصول پخت و پز را به غیر از Bluestar ارائه میدهند.

پارس سرویس نمایندگی تعمیر لوازم خانگی ال جی خدمت رسان شما عزیران می باشد.

2. KitchenAid

احتمالا امروزه یکی از شناخته ترین نام های برند وسیله ی خانگی در صنعت KitchenAid  است. KitchenAid متعلق به شرکت Whirlpool  همراه با برند های  Jenn-Air , Maytag , Whirlpool , Amana  است

مزایا:، تقریبا دو سال پیش،  KitchenAid  متحمل پیشرفت عمده ی زیبایی شناسی شده است و امروزه یک ظاهر صنعتی دارد. اگر چه KitchenAid برای شستشو و سردسازی شناخته شده است، محدوده کنترل جلو یی آنها اهمیت ویژه ای برای طراحی و عملکرد دارد. گرانترین برندها Whirlpool  شامل(Jenn-Air and KitchenAid) همچنین می توانید محدوده ای با یک اجاق بزرگ و پختن / گرم کردن کشویی در زیر را بسازند

ببینید که چگونه KitchenAid در میزان نرخ با تمام برندهای های اصلی در راهنمای خرید لوازم خانگی ما در مقایسه میشود

معایب: آنها دربحث  سرمایشی مانند قابلیت و سازگاری وای-فای و برنامه ها ویژگی ای را  ارائه نمی کنند. .

3. برند بوش Bosch Benchmark

امروز، Bosch یکی از بهترین برند های لوکس  گران قیمت در نظر گرفته شده است.آنها بخشی از شرکت BSH همراه با Thermador و Gaggenau هستند.

در گذشته محصولات Bosch طیف وسیعی از ارزش ها را در بر داشت، امروز Bosch محصولی را ارائه می دهد که با سایر برند های لوکس مقرون به صرفه در این لیست قابل مقایسه است و بعضی اوقات می تواند با محصولات Miele، Wolf و Thermador رقابت کند

مزایا: معیار بوش معیار بالاتر از بوش است. دیافراگم های گاز و الکتریسیته آنها بسیار عالی است، همانطور که اجاق های دیواری و فر های دیواری آنها هستند.

معایب: این یک شرکت با 2 مدل یخچال بسیار محدود و 3 محدوده است. مانند KitchenAid، آنها باید روی برنامه ها و سازگاری Wi-Fi تمرکز کنند. آنها همچنین باید اولویت خود را به عنوان یخچال در نظر بگیرند زیرا دو مدل خود را در اختیار دارند.

4.برند سامسونگ Samsung

سامسونگ یک شرکت بزرگ کره جنوبی است که برای تولید الکترونیک و تلویزیون شناخته شده است. ادعای آنها نسبت به شهرت،  در اصل ریشه در  یخچال و لباسشویی  مقرون به صرفه و جذاب دارد.

امروز، سامسونگ رتبه اول  برند فروخته شده در ایالات متحده است که بیشتر به این دلیل است که  سردسازی انها با مدل های سردسازی  از  French Doors  یخچال و فریزر  دوکشویی و 4 درب  به خوبی تصور میشود.

مزایا: سامسونگ برخی از پیشرفته ترین خنک کننده  خود را در اختیار دارد. سیستم خنک کننده انعطاف پذیر 4 درب، احتمالا حرکت همه جانبه بیرون از آن است. این کار غذای تازه شما را به سطح کمر مانند یک در فرانسوی می آورد با این حال به شما امکان سازماندهی یک طرفه در کنار آن را می دهد

سیستم فلکس در پایین سمت راست به شما این امکان را می دهد که درجه حرارت یخچال \فریزر را متناسب با نیازهای خود تغییر دهید

یخچال  Family Hub نیز منحصر به فرد است. به نظر می رسد یک فهرست سامسونگ در جلوی یخچال شما باشد.

پخت و پز آنها رقابتی با کوره القایی آبی روشن و روشنایی آیفون و فر Flex Duo خود را داراست، که می تواند به دو بخش جداگانه بخار  که در دو دما ی مختلف متفاوت با کاهش انتقال عطر و طعم تقسیم میشود.

سامسونگ پس از سالها رقابت با اپل، در مورد سبک شناخت و محصولات خود زیبا هستند. لازم به ذکر است، سامسونگ تنها شرکتی است که برای آزمایش فولاد ضد زنگ سیاه خود، آزمایش چنگال خود را انجام داده است.

معایب:  بارز ترین ضعف آنها  خدمات  رسانی به مشتریان است. خدمات مشتری سامسونگ میتواند  مانند  دسترسی  قطعات و خدمات آنها در سطح ملی،  بهتر باشد

(ما خدماتیمان را به فروش می رسانیم، بنابراین برای ما مسئله ای بزرگی نیست.)Jenn-Air

5- Whirlpool

از سال 2008، برند Jenn-Air  همچنان بالاترین رتبه در خانواده Whirlpool است. محصولات Jenn-Air از محدوده کنترل جلویی و مایکروویو تا محدوده های مجاز گاز و  یخچال ساخته می شوند. Jenn Air یکی از تنها برندهایی است ک تهویه هوایی و  آیفون را ارائه میدهد

. Jenn-Air یکی از تنها مارک های تجاری است که برای ارائه دامنه های دامنه و آشپزخانه می باشد.

اسلاید شان به صورت بسته در حدود ۵۰۰۰ دلار شامل محدوده ی درحال تغییر با همرفت و گرم کن کشوی است. همچنین یک مایکروویو حرارتی  دارید، بنابراین دو فر  و یک کشوی رو به گرم برای پخت وپز دارید. همچنین شامل یک ماشین ظرفشویی یکپارچه و یک یخچال عمیق با عمق فرانسوی است.

این محبوب ترین بسته لوکس فروخته شده در ایالات متحده است زیرا شما توانایی آشپزی زیادی دارید و زیبایی، زیبایی را دوست دارد. آنها همچنین در خط مقدم فن آوری قرار دارند.

مزایا: آنها یکی از اولین مارک های لوکس لوازم منزل و مقرون به صرفه بودند که از سیستم پخت و پز  منحصر به فرد در اجاق های دیوار خود استفاده می کردند. Jenn-Air همچنین برای ساختار داخلی شیشه مانند یخچال و فریزر های خود  شناخته شده است و مدل های ساده را انتخاب می کند.

معایب: با این حال، Jenn-Air، مانند هر برند دیگر، باید با طراحی و تکنولوژی سامسونگ و الجی، مخصوصا در  سیستم سردسازی ، هماهنگ باشد.

محصولاتی مقرون به صرفه با ویژگی های مختلف محصول، متناسب با چگونگی استفاده از لوازم خانگی خود، خریداری کنید

.

نتیجه گیری

شما مجبور نیستید بیش از 8000 دلار هزینه کنید تا یک بسته لوازم خانگی خوب دریافت کنید. بازار لوکس مقرون به صرفه به شما انواع گزینه های مختلف را در انواع برند ها می دهد. به طور معمول، در همان برند شما به بسته های با قیمت  زیاد و   سطح بالا دارید، بنابراین شما می توانید بسته های مقرون به صرفه با ویژگی های مختلف که به چگونگی استفاده شما از وسایل خانگیتان بستگی دارد خریداری کنید

قبل اینکه شما 18هزار تا 23 هزار دلار را  برای بسته ی وسایل خانگی لوکس هزینه کنید، این برندها برای کمتر از نصف قیمت بررسی کنید.

 

منابع اضافی

راهنمای خرید لوازم خانگی Yale درجهت شیوه های خرید و توصیف های هر برند بزرگ را دانلود کنید. بیش از 200،000 نفر راهنمای Yale را  خوانده اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس سریع با کارشناس