تلفن پشتیبانی 38429 - 021

نکات کلیدی برای خرید میز ناهارخوری (بخش دوم)

شرکت خدمات پس از فروش لوازم خانگی > اخبار و مقالات > نکات کلیدی برای خرید میز ناهارخوری (بخش دوم)

نکات کلیدی برای خرید میز ناهارخوری (بخش دوم)

در مطلبی که قبلاً درباره خرید میز ناهارخوری تهیه کردیم، نکات کلیدی ای را درباره خرید این وسیله به شما عزیزان متذکر شدیم. در فرصت حاضر نیز به برخی دیگر از این نکات کلیدی می پردازیم. با ما همراه باشید.

با میز ناهارخوری به منزلتان جلوه بدهید

اتاق های ناهارخوری بی رنگ و رو را می توان با کمک میز ناهار خوری زیبا جلوه داد. برای این گونه اتاق ها بهتر است میزی متفاوت انتخاب کنید. به طور مثال، میزهای ناهارخوری بیضی یا هشت ضلعی، به اتاق های ساده شخصیت خاصی می بخشند.

به ارتفاع صندلی های میزناهارخوری تان دقت کنید

این موضوع مهم است که صندلی های میز ناهارخوری تان ارتفاع استانداردی داشته باشند تا در اصلاح شیوه نشستن و کاهش مشکلات ستون فقرات به شما کمک کنند.

از پتانسیل طرح های روستایی بهره بگیرید

طرح روستایی بیشتر روی چوب های بافته شده، کوتاه و چاق مبتنی است. میز خرک (کوتاه، ساده و بی آذین) محبوب خانه های روستایی است. این میزها را می توان با یک جفت نیمکت بدون پشتی هم ست کرد تا نمای جالب توجهی پیدا کند.

راحتی صندلی ها را مدنظر داشته باشید

درست است که هنگام میل غذا زمان کوتاهی را روی این صندلی ها می نشینید اما همین زمان کوتاه از اهمیت زیادی برخوردار است و شما باید از راحتی کافی در هنگام میل غذا برخوردار باشید. به خاطر داشته باشید که صندلی های مبلی علاوه بر تأمین راحتی شما، در مواقعی که مهمان دارید می توانند به عنوان مبل اضافی در فضای نشیمن به کار روند.

ترتیبی بدهید که میز ناهارخوری تان خیلی جا گیر نباشد

میز ناهار خوری باید به اندازه تعداد اعضای خانواده و مهمانان آنها باشد اما قرار نیست همه فضای اتاق را اشغال کند. در اتاق های بزرگ قرار دادن میز بزرگ اشکالی ندارد، می توانید یک طرف اتاق را به ناهارخوری ده یا دوازده نفره خود اختصاص بدهید. اما در اتاق های کوچک، بهتر است از میز ناهارخوری تاشو استفاده کنید و در مواقع نیاز به اندازه آن اضافه کنید. میز ناهارخوری را باید به گونه ای بچینید که افراد به راحتی در اطراف آن رفت و آمد کنند.

به شکل، طرح و رنگ میزناهارخوری توجه کنید

میز ناهار خوری میزی است که افراد برای صرف غذا دور هم جمع می شوند. به همین دلیل، رنگ، شکل و طرح این میز بسیار مهم است و باید سعی کنید با دیگر مبلمان خانه نیز همخوانی داشته باشد.

از میزهای چندمنظوره استفاده کنید

به دنبال میزهای دومنظوره باشید که می توان به راحتی آن را در اتاق های مختلف خانه جابه جا کرد. خوب است بدانید، میزهایی که از وسط تا می شوند را می توان به عنوان کنسول اتاق خواب هم استفاده کرد.

به راحتی دوام میز ناهارخوری تان دقت کنید

پیش از خریدن میز ناهارخوری نو، حتما روی صندلی ها بنشینید و راحتی و دوام آنها را امتحان کنید. همچنین، مطمئن شوید که میز برای قرار دادن آرنج دسته راحتی دارد. همه قسمت های میز را نیز امتحان کنید.

از پتانسیل میز و صندلی های چوبی غافل نشوید

اگر می خواهید میز و صندلی ای داشته باشید که در جشن ها و مهمانی ها یا با وجود داشتن بچه های کوچک و بازیگوش در خانه مدت زیادی برای شما دوام بیاورد، میزهای چوبی را انتخاب کنید. چوب طبیعی مثل گردو، افرا و بلوط بهترین گزینه هستند. چوب های کامپوزیت مانند چوب های چندلا و ام دی اف نیز مقاوم و مقرون به صرفه هستند اما به محکمی چوب های طبیعی نیستند.

میزهای ناهارخوری مستطیل و چهارگوش را دریابید

میز ناهارخوری مستطیل یا چهارگوشی را انتخاب کنید که طراحی مدرن و منحصربه فردی دارد. ترجیحا دنبال میزهایی باشید که تخته اضافی تاشو داشته باشند و در مواقع لزوم بتوان آن را بزرگ کرد.

به کلاسیک یا مدرن بودن میز ناهارخوری توجه کنید

متریال به کار رفته در میز بیانگر مدرن یا کلاسیک بودن آن هستند. گفتنی است؛ دکوراسیون مدرن بر سادگی و مینیمال بودن استوار هستند. بنابراین، اسکلت میزهای ناهارخوری مدرن نیز از فلزهایی همچون استیل ضدزنگ یا کروم ساخته می شوند و سطح روی میز نیز معمولا شیشه ای است.

از اتلاف وقت بپرهیزید

وسایل چوبی به دلیل اینکه غالباً با سفارش مشتری تولید می شود، ممکن است بین یک تا دو هفته از زمان سفارش تا آماده شدن محصول زمان ببرد. شما می توانید برای صرفه جویی در وقت و جلوگیری از اتلاف وقت در ترافیک از فروشگاه های آنلاین معتبر اقدام به ثبت سفارش نمائید .

هنگام خرید میز ناهارخوری حتما در مورد زمان، شرایط و هزینه تحویل آن از فروشنده سوال بپرسید.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس سریع با کارشناس