تلفن پشتیبانی 38429 - 021

سرویس کولر گازی در منزل با قیمت مناسب و با کیفیت بالا

شرکت خدمات پس از فروش لوازم خانگی > سرویس کولر گازی در منزل با قیمت مناسب و با کیفیت بالا

شرکت پارس کمک با داشتن چندین سرویس کار کولر گازی ماهر و با تجربه که سال هاست تجربه انواع سرویس کولر گازی با برندهای مختلف را دارند آماده انجام کلیه خدمات سرویس دوره ای کولر گازی شمارا دارند و بصورت سیار در هر نقطه ای از استان تهران که باشید و حتی در سراسر کشور به سرعت خود را به محل شما خواهند رساند و عملیات سرویس و نگهداری کولر گازی شما را به صورت تخصصی و به بهترین نحو ممکن انجام خواهند داد.

اگر درخواست سرویس دوره ای کولر گازی خود را دارید و یا تاریخ سرویس سالیانه کولر گازی شما فرا رسیده است کافی است همین حالا با شماره 38429-021 نمایندگی سرویس کولر گازی در تهران و کلیه شهرستان ها تماس بگیرید و درخواست خود را به کارشناسان ما اعلام نمایید.

نمایندگی سرویس کولر گازی و انجام سرویس دوره ای و سالیانه

بعد از درخواست شما گروه سرویس کار کولر گازی با تجهیزات کامل در منزل یا محل کار شما حاضر خواهند شد و در کمترین زمان ممکن به شما عزیزان سرویس دهی خواهند نمود.

سرویس کولر گازی چه مزایایی دارد؟

سرویس کولر گازی یکی از مهمترین اقداماتی است که می توانید به کمک آن عمر مفید دستگاه خود را افزایش دهید. سرویس دوره ای کولرگازی باید به صورت دوره ای و برمبنای آنچه در دفترچه راهنمای کولرگازی ذکر شده انجام گیرد تا از کارایی و اثر بخشی لازم برخوردار باشد.و از همه مهمتر اینکه این کار باید توسط یک سرویسکار کولر گازی خبره انجام گیرد تا موجب کاهش کارایی دستگاه شما نشود

سرویس سالیانه کولرگازی کمک می کند عیوب دستگاه پیش از آنکه به مرحله خطرناکی برسد شناسایی شده و برطرف شود به این ترتیب از پرداخت هزینه سرویس کولر گازی کلان آتی در امان خواهید بود.

ما در این نوشتار قصد داریم تا شما را با مزایای سرویس کولر گازی که در شرکت ما انجام می گیرد بیشتر آشنا کنیم.پیشنهاد می کنیم که اگر به دنبال یک شرکت سرویس کولر گازی خوب هستید تا پایان این مقاله با ما همراه باشید.

سرویس کولر گازی و اهمیت آن

سرویس کولر گازی می تواند به عملکرد بهتر کولر شما کمک کرده و همانطور که قبلا ذکر شد عمر مفید آن را افزایش دهد.

هنگام سرویس کولرگازی کارشناسان دستگاه را بررسی کرده، قطعات مصرفی را در صورت نیاز تعویض می کنند، روغن کاری و تمیزکاری دستگاه به کارکرد بهترآن کمک می کند.

همچنین از بروز عیوب احتمالی آتی با کمک سرویس کولرهای گازی پیشگیری می شود.

متاسفانه برخی تصور می کنند سرویس کردن کولرگازی به معنای هزینه اضافی است و از انجام سرویس سالیانه کولر گازی سر باز می زنند در نهایت این کار می تواند منجر به خرابی های عمده کولر و حتی به غیر قابل استفاده شدن کولر گازی شما منجر شود.

سرویس کولر گازی در مقایسه با سایر دستگاه های مکانیکی

کلیه دستگاه های مکانیکی نیازمند سرویس دوره ای هستند، کولر گازی هم از این امر مستثنی نیست.

کثیفی فیلتر وکندانسور می تواند صدمات جبران ناپذیری را به موتور و سایر بخش های مهم کولرگازی وارد کند.

سرویس و نگهداری کولر گازی از بروز چنین اشکالاتی پیشگیری می کند و عملکرد کولرگازی شما را ارتقا خواهد می بخشد.

سرویس پنل کولر گازی به کاهش هزینه های برق و انرژی و عملکردمناسب دستگاه شما کمک خواهد کرد.

زمان سرویس و نگهداری کولرگازی هم مانند سایر دستگاه های مکانیکی مشخص است، هر دستگاه مکانیکی زمان مشخصی برای سرویس دارد لازم است در موقع مقرر نسبت به سرویس دوره ای کولر گازی اقدام کنید.

سرویس دوره ای کولر گازی چه خوبی هایی دارد

  1. سرویس کولر گازی کمک می کند شما با خیالی آسوده از کولرگازی خود استفاده کنید و نسبت به پیشگیری خرابی و آسیب دیدگی آن اطمینان حاصل کنید.
  2. هر کولرگازی برمبنای ظرفیت، عملکرد و قدرت خود زمان متفاوتی برای سرویس کار کولر گازی نیاز دارد بنابراین لازم است حتما دفترچه راهنمای کولر گازی خود را مطالعه کنید تا با عملکرد دستگاه، نحوه استفاده صحیح آن و همچنین زمان مناسب سرویس دوره ای کولر گازی آشنا شوید.
  3. سرویس کولر گازی همچنین سبب می شود صدای دستگاه به شکل قابل توجهی کاهش یافته، با نرمی و عملکرد بهتری کار کند.

 

مراحل سرویس کولر گازی  در منزل

شما بهتر است دفترچه ای داشته باشید و زمان های سرویس کولر گازی را در آن مشخص کنید، به این ترتیب در زمان های مقرر می توانید با مراکز معتبر تعمیرات و آموزش سرویس کولر گازی تماس بگیرید تا برای بررسی دستگاه شما حاضر شوند.

هزینه سرویس کولر گازی معمولا مبلغ زیادی نخواهد بود و اگر تمامی اجزا سالم و بدون خرابی باشد هزینه قابل توجهی نمی شود  و معمولا هزینه آن بسیار کمتر از تعمیرات کولر گازی خواهد بود.

سرویس کولر گازی همچنین زمان زیادی هم نمی برد و یک کارشناس خبره در کمترین زمان بخش های مختلف کولر گازی شما را بررسی کرده و چک لیست عملیات سرویس کولر گازی را به پایان می رساند.

پس از سرویس کامل کولر گازی می توانید دستگاه خود را روشن کنید و نسبت به عملکرد صحیح آن اطمینان حاصل کنید، به این ترتیب از کار سرویس کار کولر گازی اطمینان یافته و پس از آن تا دوره بعدی سرویس و نگهداری کولر گازی به راحتی می توانید از آن استفاده کنید.

سرویس کولر گازی و هزینه های خدمات تعمیر

سرویس کولرهای گازی واقعا هزینه پایینی دارد اما در صورتیکه یکی از بخش های کولر شما آسیب ببیند برای تعمیر آن باید هزینه های زیادی را پرداخت کنید.

کارشناسان سرویس کولر گازی لازم نیست از تخصص های بسیار زیادی برخوردار باشند اما می توانند عیوب احتمالی را به راحتی تشخیص داده و با تعمیرکار ارشد جهت رفع عیوب تماس بگیرند.

سرویس کولر گازی معمولا سالی یک یا دو بار و پیش از فصول گرم سال صورت می گیرد.

بهتراست از قبل با نمایندگی سرویس کولر گازی تماس بگیرید و برای سرویس کولر گازی وقت بگیرید به این ترتیب می توانید در وقت خود صرفه جویی کنید.

سرویس کردن کولر گازی باید به دقت و در سر موعد مقرر انجام شود بهتر است در خصوص سرویس دوره ای کولر گازی احمال کاری نکنید چراکه ممکن است برای شما پشیمانی به بار آورد.

نتیجه گیری

سرویس کولر گازی در منزل می تواند در هزینه و وقت شما صرفه جویی کرده به عملکرد بهتر کولرگازی شما کمک کند.

زمان مناسب جهت سرویس کولر گازی دردفترچه راهنمای دستگاه ذکر شده و بهتراست شما ضمن مطالعه دقیق دفترچه به توصیه های آن در خصوص سرویس کولرگازی در زمان مقرر اقدام کنید تا عمر مفید دستگاه خود را افزایش دهید.

استفاده از کارشناسان متخصص جهت سرویس کولر گازی در منزل می تواند به شما کمک کند تا در کمترین زمان ممکن از دستگاه خود نهایت بهره راببرید و از خرید خود راضی تر باشید.

سعی کنید جهت سرویس سالیانه کولر گازی با مراکز معتبر و دارای مجوز های لازم تماس بگیرید.

 

تعمیر کولرگازی برندهای مختلف

تعمیر کولر گازی جنرال GOLD – تعمیر کولر گازی جنرال – تعمیر کولرگازی مدیا – تعمیر کولرگازی ماتسوپلاس – تعمیر کولرگزی اسپیلت

تماس سریع با کارشناس