تلفن پشتیبانی 38429 - 021

تعمیر یخچال فریزر بکو با هزینه مناسب بصورت تخصصی

شرکت خدمات پس از فروش لوازم خانگی > تعمیر یخچال فریزر بکو با هزینه مناسب بصورت تخصصی

شرکت پارس سرویس نمایندگی مجاز یخچال و یخچال فریزر بکو مفتخر است تا برای شما عزیزان تمامی خدمات تعمیرات یخچال فریزر بکو و همچنین عیب یابی یخچال فریزر بکو و رفع خرابی یخچال های بکو beko را در کمترین فرصت و در منزل شما انجام دهد. هزینه تعمیر یخچال فریز بکو و انواع یخچال های این شرکت نیز با نرخ مصوب اتحادیه تعمیرکاران لوازم خانگی صورت می پذیرد و سعی بر آن است تا سرویس یخچال فریزر بکو شما با کمترین هزینه و ارزان صورت پذیرد.

تعمیر یخچال فریزر بکو

تعمیر یخچال فریزر بکو (BEKO)

پارس سرویس با برخورداری از تعمیرکارانی مجرب و متخصص در خدمت شما مشتریان عزیز است تا در زمینه تعمیر یخچال فریزر بکو به شما عزیزان خدمات دهد.کاری که ما در آن تخصص داریم و ادعا میکنیم که یکی از مجهزترین و کاملترین مجموعه های تعمیر لوازم خانگی در تهران شامل تعمیرکار یخچال فریزر بکو ، دستگاه های عیب یابی پیشرفته و قطعات اروجینال و اصلی هستیم.

مختصری درباره شرکت بکو

بکو یک شرکت ترکیه‌ای است که در زمینه تولید لوازم خانگی فعالیت می‌کند. بکو یکی از برندهای آرچلیک است و توسط کوچ هولدینگ مدیریت می‌شود. این شرکت در سال ۱۹۶۷ در استانبول توسط وهبی کوچ بنیانگذار کوچ هولدینگ تأسیس شد.

بکو در سال ۲۰۰۴ شرکت آلمانی گروندیگ را خریداری کرد و در ژانویه ۲۰۰۵ به همراه رقیب اصلی‌اش یعنی  شرکت وستل بیش از نیمی از تلویزیون اروپا را تولید کرد. در ژوئن ۲۰۰۹ تصمیم گرفته شد که بکو با شرکت آرچلیک ادغام شود. هم اکنون تعدادی از محصولات آرچلیک مانند یخچال، تلویزیون، ماشین لباس شویی، ماشین ظرف شویی با برند بکو ارائه می‌شود. گفتنی است؛ بکو نشان خود را در سال ۲۰۱۱ تغییر داد.

شرکت بکو توانسته است در میان ایرانیان برای خودش محبوبیتی به دست آورد و جزو برندهای برتر یخچال در کشور ما محسوب می شود. به موازات استفاده از محصولات بکو در ایران لزوم ارائه خدمات پس از فروش برای این محصولات مطرح شده است. پارس سرویس تلاش دارد در این زمینه از نگرانی‌هایی مشتریان عزیز بکاهد و تمامی موارد تعمیرات یخچال فریزر بکو را پشتیبانی کند.

مشکلاتی که ممکن است برای یخچال فریزر شما پیش بیاید عبارت اند از:

 • یخچال فریزر هنگام کار کردن صدای زیادی می‌دهد.
 • یخچال فریزر یکسره کار می‌کند.
 • لاستیک‌های دور درب یخچال فریزر خراب و فاسد شده‌اند.
 • موتور یخچال فریزر زیاد داغ می‌کند.
 • فریزر منجمد نمی‌کند.
 • فن یخچال فریزر beko کار نمی‌کند.
 • یخچال فریزر روشن نمی‌شود.
 • موتور یخچال کار نمی‌کند.

تعمیر یخچال فریزر بکو

چرا تعمیر یخچال فریزر بکو خود را به پارس سرویس بسپاریم؟

دلایل زیادی وجود دارد که شما مجاب شوید تا تعمیر لوازم خانگی محبوبتان را به تعمیرکار یخچال فریزر بکو پارس سرویس بسپارید. برخی از این دلایل عبارت اند از:

 • پارس سرویس مجموعه‌ای با تجربه است که سال‌هاست در زمینه تعمیر انواع لوازم خانگی از جمله تعمیر یخچال فریزر بکو فعالیت دارد. تجربه ما تضمینی برای ارائه خدمات خوب به شما مشتریان عزیز خواهد بود.
 • پارس سرویس با تعمیرکاران متخصص و کاربلد همکاری می‌کند تا بتواند خدماتی شایسته را به شما مشتریان عزیز ارائه دهد. با سپردن تعمیر یخچال فریزر خود به تعمیرکاران متخصص و کاربلد ما، دیگر نگرانی‌ای بابت دریافت بهترین خدمات نخواهید داشت.
 • ما در مجموعه پارس سرویس تلاش کرده‌ایم تا بهترین خدمات را با مناسب‌ترین قیمت به شما عزیزان ارائه دهیم. ما نگرانی شما را در مورد هزینه تعمیرات به خوبی درک می‌کنیم و با توجه به خدمات مطلوبی که ارائه می‌دهیم شما می‌توانید مطمئن باشید که هزینه‌ اضافی‌ای را پرداخت نخواهید کرد.
 • استفاده از قطعات اصل و شرکتی یکی دیگر از اولویت‌های ماست. اعتقاد داریم که شما مشتریان عزیز لایق بهترین‌ها هستید و به همین دلیل تلاش داریم که بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه دهیم.
 • زمان برای ما ارزشمند است. برای زمان شما نیز ارزش قائل هستیم. پس از تماس شما با پارس سرویس، در اسرع وقت در محل حاضر می‌شویم و مشکل را رفع می‌کنیم. بنابراین در مورد تعمیر به موقع یخچال فریزر خود نگران نباشید.
 • beko refrigerator repair

ارور یخچال فریزر بکو

 • کد خطا E0 – خطای سنسور فریزر: بررسی اهم سنسور، دمای فریزر، تعویض سنسور و در آخر ممکن است که ایراد از برد باشد.
 • کد خطا E1 –ارورخطای سنسور دیفراست فریزر: مقدار مقاومت سنسور دیفراست فریزر چک شود، خرابی سنسور دیفراست، خرابی برد اصلی.
 • کد خطا E3 – ارور سنسور یخچال: مقدار اهم سنسور چک شود، تعویض سنسور و در آخر ممکن است مشکل از مدار برد باشد.
 • کد خطا E4 – خطای هیتر المنت دیفراست: تعویض المنت پیشنهاد می‌شود، همچنین ممکن است ایراد از برد باشد.
 • کد خطا E8 – ارور ناهنجاری در سنسور یخ ساز، خرابی سنسور و یا اتصال کوتاه آن: تعویض سنسور را باید مدنظر داشت. در آخر ممکن است خرابی از برد باشد.
 • کد خطا E9 – خطای خرابی از سیستم ماشین یخ‌ساز ودر آخر خرابی از برد را نمایش می‌دهد.

گاز یخچال چیست؟

شاید این را بدانید که در یخچالهای اولیه از گاز آمونیاک به عنوان گاز یخچال استفاده می شد،گاز آمونیاک در اثر گرمای از ۴۰۰ درجه به بالا تجزیه شده و تولید هیدروژن می‌کند. آمونیاک سبب تحریکات دستگاه تنفسی، پوست و چشم شده و با آسیب رساندن به شش‌ها در اثر مواجهه با حجم زیاد این گاز می‌تواند سبب مرگ شود.

به علت عوارض ناگوار آن در تماس با بدن انسان و نیز خاصیت انفجاری اش گاز فریون جایگزین این گاز شد. در یخچالهای رایج امروز معمولا از فریون 12 با ترکیب CCI2F2 استفاده می شود که گازی بی بو است و حتی در صورت ترکیب شدن با رطوبت موجب خوردگی فلزات نمی شود به به هیچ وجه قابل اشتعال نیست .

از معایب استفاده از فریون در یخچالها میتوان به حجم زیاد آنها در مقایسه با آمونیاک و تخریب لایه اوزون و ایجاد اثر گلخانه ای اشاره کرد .با توجه به معایب تلاشهایی برای یافتن گازهای جایگزین فریون به عمل آمده که گاز جدیدی به نام R134 حاصل آن است. این گاز یخچال بسیار با محیط سازگارتر بوده و از خطر کمتری نیز برخوردار است ولی استفاده از این گاز در یخچال نیاز به تغییراتی اساسی در سیستم سرمایشی یخچال ها ایجاد می کند.

شرکت پارس سرویس با در اختیار داشتن انواع کپسول های R134 در سازهای مختلف می تواند شارژ گاز یخچال و یخچال فریزر های مختلف از جمله یخچال فریزر بکو را انجام دهد.

سخن آخر

پارس سرویس آماده ارائه خدمات در زمینه تعمیر یخچال فریزر بکو است تا آرامش را مجدداً به خانه شما بازگرداند. مفتخریم به اینکه با سابقه‌ای بیش از 10 ساله در زمینه تعمیر انواع لوازم خانگی به شما مشتریان عزیز خدمات می‌دهیم. نیک می‌دانیم که کیفیت کار ما ضامن موفقیتمان است. بنابراین تلاش داریم که با ارائه بهترین خدمات با مناسب‌ترین هزینه و در بهترین زمان ممکن در کنار شما عزیزان باشیم.

تعمیر یخچال فریزر

تعمیر یخچال فریزر ال جی

تعمیر یخچال فریزر سامسونگ

تعمیر یخچال فریزر دوو

تعمیر یخچال فریزر ویرپول

تماس سریع با کارشناس