تلفن پشتیبانی 38429 - 021

تعمیر یخچال ساید بای ساید مابه

شرکت خدمات پس از فروش لوازم خانگی > تعمیر یخچال ساید بای ساید مابه

تعمیر یخچال ساید بای ساید مابه

پارس سرویس با سابقه‌ای درخشان در زمینه تعمیر انواع لوازم خانگی از جمله تعمیر یخچال ساید بای ساید مابه در خدمت شما مشتریان عزیز است تا بهترین خدمات را در اسرع وقت با مناسب‌ترین هزینه به شما عزیزان ارائه دهد. با ما همراه باشید تا بهترین‌ها را تجربه کنید.

مختصری درباره شرکت مابه
شرکت مابه (Mabe) در سال ۱۹۴۶ در مکزیکوسیتی بنیان‌گذاری شد و امروزه بیش از ۵۰ درصد بازار مکزیک را در دست دارد. این شرکت ابتدا به تولید مبلمان آشپزخانه پرداخت و از سال ۱۹۵۰ تولید گاز و یخچال را آغاز کرد. با این رشد سریع، در اولین سال‌های دهه ۶۰ میلادی، مابه بزرگ‌ترین صادرکننده لوازم خانگی در مکزیک شد.
مابه در سال ۱۹۸۶ با شرکت بزرگ جنرال الکتریک وارد شراکت شد تا برای بازار آمریکا نیز به تولید لوازم خانگی بپردازد. جنرال الکتریک برای رهایی از کنترل مستقیم بازار مکزیک، با قبول سهم ۴۸ درصدی وارد این قرارداد شد. همکاری دو شرکت راه مابه را به بزرگ‌ترین بازار جهان یعنی آمریکا باز کرد و از سوی دیگر جنرال الکتریک از نیروی کار بسیار ارزان مکزیک بهره‌مند شد.
در سال‌های نخستین دهه ۹۰ میلادی بیش از ۹۰ درصد گازهای آشپزخانه و یخچال‌های صادر شده به ایالات‌متحده محصول طراحی و ساخت شرکت مابه بود و ۹۵ درصد از همین کالاها که با نام جنرال الکتریک به فروش می‌رفت در مجتمع سن لوییز مابه، بزرگ‌ترین کارخانه تولید کالاهای مرتبط با آشپزخانه در دنیا ساخته می‌شد.

مشکلات احتمالی که ممکن است برای یخچال ساید بای ساید مابه پیش بیاید عبارت اند از:
1- یخچال صدای غیرطبیعی می‌دهد.
2- واشر درب یخچال پاره شده است.
3- یخ‌ساز به درستی کار نمی‌کند.
4- یخچال برق زیادی مصرف می‌کند.
5- کمپرسور یخچال ساید بای ساید کار نمی‌کند.
6- یخچال دچار یخ‌زدگی شده است.
7- بدنه یخچال ساید بای ساید مابه برق دارد.
8- یخچال نشتی آب دارد.
9- یخچال زیادی داغ می‌کند.
10- یخچال به اندازه کافی سرد نیست.
در صورت بروز هر کدام از مشکلات بالا اصلاً نگران نباشید، کافی است با شماره تلفن 38429-021 تماس بگیرید. تعمیرکاران مجرب و متخصص ما در اسرع وقت در محل حاضر خواهند شد و مشکلتان را رفع می‌کنند.

تعمیر یخچال ساید بای ساید مابه

نحوه نگهداری یخچال ساید بای ساید مابه
1- برای این که هوا داخل یخچال به راحتی گردش کند از کنار هم چیدن و چسباندن ظروف داخل یخچال و فریزر بپرهیزید.
2- اگر یخچال دومی دارید که از آن کمتر استفاده می‌کنید، آن را خاموش نمایید.
3- لوله‌های پشت یخچال مابه را دست کم سالی دوبار گردگیری نمایید.
4- داخل یخچال را هر چند وقت یک‌بار با محلول جوش‌شیرین و آب پاک کنید.
5- مواد غذایی را به صورت گرم در یخچال قرار ندهید و از گذاشتن هم‌زمان مقدار زیادی مواد غذایی در یخچال خودداری نمایید.

چرا تعمیر یخچال ساید بای ساید مابه خود را به پارس سرویس بسپاریم؟
دلایل زیادی وجود دارد که شما مجاب شوید تا تعمیر لوازم خانگی‌تان را به پارس سرویس بسپارید. برخی از این دلایل عبارت اند از:
• پارس سرویس مجموعه‌ای با تجربه است که سال‌هاست در زمینه تعمیر انواع لوازم خانگی از جمله تعمیر یخچال ساید بای ساید مابه فعالیت دارد. تجربه ما تضمینی برای ارائه خدمات خوب به شما مشتریان عزیز خواهد بود.
• پارس سرویس با تعمیرکاران متخصص و کاربلد همکاری می‌کند تا بتواند خدماتی شایسته را به شما مشتریان عزیز ارائه دهد. با سپردن تعمیر یخچال ساید بای سایدتان به تعمیرکاران متخصص و کاربلد ما، دیگر نگرانی‌ای بابت دریافت بهترین خدمات نخواهید داشت. بنابراین با خاطری آسوده می‌توانید تعمیر یخچال ساید بای ساید مابه خود را به ما بسپارید.
• ما در مجموعه پارس سرویس تلاش کرده‌ایم تا بهترین خدمات را با مناسب‌ترین قیمت به شما عزیزان ارائه دهیم. ما نگرانی شما را در مورد هزینه تعمیرات به خوبی درک می‌کنیم و با توجه به خدمات مطلوبی که ارائه می‌دهیم شما می‌توانید مطمئن باشید که هزینه‌ اضافی‌ای را پرداخت نخواهید کرد.
• استفاده از قطعات اصل و شرکتی یکی دیگر از اولویت‌های ماست. اعتقاد داریم که شما مشتریان عزیز لایق بهترین‌ها هستید و به همین دلیل تلاش داریم که بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه دهیم.
• زمان برای ما ارزشمند است. برای زمان شما نیز ارزش قائل هستیم. پس از تماس شما با پارس سرویس، در اسرع وقت در محل حاضر می‌شویم و مشکل را رفع می‌کنیم. بنابراین در مورد تعمیر به موقع یخچال خود نگران نباشید.

سخن آخر
تعمیر یخچال ساید بای ساید مابه کاری تخصصی است و باید به دست افراد متخصص و مجرب انجام شود. پارس سرویس با بیش از یک دهه تجربه در زمینه تعمیر انواع لوازم خانگی در خدمت شما مشتریان عزیز است تا بهترین خدمات را ارائه دهد و آرامش را به خانه‌هایتان بازگرداند. توجه داشته باشید که تعمیر یخچال ساید بای سایدتان را به افراد بی تجربه نسپارید، زیرا این کار ممکن است موجب بروز مشکلاتی برای یخچال شود و خساراتی به لحاظ مالی برای شما به دنبال داشته باشد.

تعمیر یخچال ساید بای ساید

تعمیر یخچال ساید بای ساید ال جی

تعمیر یخچال ساید بای ساید بکو

تعمیر یخچال ساید بای ساید دوو

تعمیر یخچال ساید بای ساید ویرپول

تعمیر یخچال ساید بای ساید اسنوا

تعمیر یخچال ساید بای ساید آدمیرال

تعمیر یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک

تعمیر یخچال ساید بای ساید بوش

تعمیر یخچال ساید بای ساید مابه

تعمیر یخچال ساید بای ساید بلومبرگ

 

تماس سریع با کارشناس