تلفن پشتیبانی 38429 - 021

تعمیر یخچال ساید بای ساید دوو کاملا تضمین شده و ارزان

شرکت خدمات پس از فروش لوازم خانگی > تعمیر یخچال ساید بای ساید دوو کاملا تضمین شده و ارزان

در صورتی که یخچال ساید شما با برند Daewoo دچار مشکل شده است اصلا جای نگرانی نیست تعمیر یخچال ساید بای ساید دوو خود را به ما بسپارید و همین حالا با شماره نمایندگی تعمیرات یخچال ساید دوو (پارس سرویس 38429-021) تماس بگیرید تا در کمترین زمان ممکن تعمیرکار یخچال ساید دوو در منزل شما حاضر گردد و کار تعمیرات ساید بای ساید دوو شما را انجام دهد.

تعمیر یخچال ساید بای ساید دوو

پارس سرویس نمایندگی تعمیرات ساید بای ساید ذوو (Daewoo)

تعمیر یخچال ساید بای ساید دوو

پارس سرویس با دارا بود کادری مجرب، متعهد و متخصص در خدمت شما همشهریان تهران و دیگر استانها است تا در زمینه تعمیر یخچال ساید بای ساید دوو به شما عزیزان خدمات دهد و به بهترین شیوه تعمیرات یخچال ساید بای ساید دوو شما را انجام دهند.

شاید فکر کنید هزینه تعمیر یخچال ساید دوو شما خیلی بالا خواهد شد ولی این اطمینان به شما داده خواهد شد که تعمیرات یخچال ساید بای ساید دوو شما با کمترین هزینه و ارزان خواهد بود اگر کار را به تکنسین های ما بسپارید.

مختصری درباره شرکت دوو

دوو یک شرکت خوشه‌ای کره‌ای است که در تاریخ ۲۲ مارس ۱۹۶۷ توسط کیم وو چونگ در شهر سئول تاسیس شد. نام شرکت دوو از دو بخش (Dae) که در زبان کره‌ای به معنی عالی و (woo) که از نام بنیانگذار این شرکت گرفته شده، تشکیل شده است.

تا پیش از بحران مالی آسیا در سال ۱۹۹۷، شرکت دوو پس از هیوندای دومین شرکت بزرگ در کشور کره جنوبی محسوب می‌شد. شرکت‌های سامسونگ و ال‌جی گروپ نیز در رتبه‌های سوم و چهارم قرار داشتتند. در آن سال‌ها شرکت دوو دارای بیش از ۲۰ شرکت تابعه و زیرمجموعه بود که بعضی از آنها امروزه به عنوان شرکت‌های مستقل در زمینه‌های مختلف صنعتی فعالیت می‌کنند.

مشکلات احتمالی که ممکن است برای یخچال ساید بای ساید دوو پیش بیاید عبارت اند از:

1- یخچال صدای غیرطبیعی می‌دهد.
2- واشر درب یخچال پاره شده است.
3- یخساز به درستی کار نمی‌کند.
4- یخچال برق زیادی مصرف می‌کند.
5- کمپرسور یخچال ساید بای ساید کار نمی‌کند.
6- یخچال دچار یخ‌زدگی شده است.
7- بدنه یخچال ساید بای ساید دوو برق دارد.
8- یخچال نشتی آب دارد.
9- یخچال زیادی داغ می‌کند.
10- یخچال به اندازه کافی سرد نیست.
در صورت بروز هر کدام از مشکلات بالا اصلاً نگران نباشید، کافی است تلفن را بردارید و با ما با شماره 38429-021 تماس بگیرید. تعمیرکاران مجرب و متخصص ما در اسرع وقت در محل حاضر خواهند شد و مشکلتان را رفع می‌کنند.

چند توصیه برای نگهداری یخچال ساید بای ساید دوو

1- برای این که هوا داخل یخچال به راحتی گردش کند از کنار هم چیدن و چسباندن ظروف داخل یخچال و فریزر بپرهیزید.
2- اگر یخچال دومی دارید که از آن کمتر استفاده می کنید، آن را خاموش نمایید.
3- لوله های پشت یخچال دوو را دست کم سالی دوبار گردگیری نمایید.
4- داخل یخچال دوو را هر چند وقت یکبار با محلول جوش شیرین و آب پاک کنید.
5- مواد غذایی را به صورت گرم در یخچال قرار ندهید و از گذاشتن همزمان مقدار زیادی مواد غذایی در یخچال خودداری نمایید.

daewoo refrigerator side by side

دلایل زیادی وجود دارد که شما مجاب شوید تا تعمیر یخچال ساید دوو خود را به پارس سرویس بسپارید:

• پارس سرویس مجموعه‌ای با تجربه است که سال‌هاست در زمینه تعمیر انواع لوازم خانگی از جمله تعمیر یخچال ساید بای ساید دوو فعالیت دارد. تجربه ما تضمینی برای ارائه خدمات خوب به شما مشتریان عزیز خواهد بود.
• پارس سرویس با تعمیرکاران متخصص و کاربلد همکاری می‌کند تا بتواند خدماتی شایسته را به شما مشتریان عزیز ارائه دهد. با سپردن تعمیر یخچال ساید بای سایدتان به تعمیرکاران متخصص و کاربلد ما، دیگر نگرانی‌ای بابت دریافت بهترین خدمات نخواهید داشت.
• ما در مجموعه پارس سرویس تلاش کرده‌ایم تا بهترین خدمات را با مناسب‌ترین قیمت به شما عزیزان ارائه دهیم. ما نگرانی شما را در مورد هزینه تعمیرات به خوبی درک می‌کنیم و با توجه به خدمات مطلوبی که ارائه می‌دهیم شما می‌توانید مطمئن باشید که هزینه‌ اضافی‌ای را پرداخت نخواهید کرد.
• استفاده از قطعات اصل و شرکتی یکی دیگر از اولویت‌های ماست. اعتقاد داریم که شما مشتریان عزیز لایق بهترین‌ها هستید و به همین دلیل تلاش داریم که بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه دهیم.
• زمان برای ما ارزشمند است. برای زمان شما نیز ارزش قائل هستیم. پس از تماس شما با پارس سرویس، در اسرع وقت در محل حاضر می‌شویم و مشکل را رفع می‌کنیم. بنابراین در مورد تعمیر فوری یخچال ساید دوو خود نگران نباشید.

سخن آخر
تعمیرات یخچال ساید بای ساید دوو کاری تخصصی است و باید به دست افراد متخصص و مجرب انجام شود. پارس سرویس با بیش از یک دهه تجربه در زمینه تعمیر انواع لوازم خانگی در خدمت شما مشتریان عزیز است تا بهترین خدمات را ارائه دهد و آرامش را به خانه‌هایتان بازگرداند.

توجه داشته باشید که تعمیر یخچال ساید بای ساید دوو خود را به افراد بی تجربه نسپارید، زیرا این کار ممکن است موجب بروز مشکلاتی برای یخچال شود و خساراتی به لحاظ مالی برای شما به دنبال داشته باشد.

تعمیر یخچال ساید بای ساید

تعمیر یخچال ساید بای ساید ال جی

تعمیر یخچال ساید بای ساید بکو

تعمیر یخچال ساید بای ساید سامسونگ

تعمیر یخچال ساید بای ساید ویرپول

تعمیر یخچال ساید بای ساید اسنوا

تعمیر یخچال ساید بای ساید آدمیرال

تعمیر یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک

تماس سریع با کارشناس