تلفن پشتیبانی 38429 - 021

تعمیر یخچال ساید بای ساید بوش

شرکت خدمات پس از فروش لوازم خانگی > تعمیر یخچال ساید بای ساید بوش

تعمیر یخچال ساید بای ساید بوش

پارس سرویس مجموعه‌ای است که سال‌ها در زمینه تعمیر انواع لوازم خانگی و از جمله تعمیر یخچال ساید بای ساید بوش سابقه دارد. این سابقه درخشان را به خدمت گرفته‌ایم تا بهترین خدمات را با مناسب‌ترین هزینه و در اسرع وقت به شما مشتریان عزیز ارائه دهیم.

مختصری درباره شرکت بوش

بوش شرکتی بر پایه فناوری است که در سال ۱۸۸۶ توسط روبرت بوش در شهر اشتوتگارت آلمان بنیان نهاده شد. این شرکت بزرگ‌ترین تأمین‌کننده لوازم خودکار در جهان است. دفتر مرکزی این شرکت در شهر گرلینگن آلمان قرار دارد.

شرکت بوش در سال 2010 با فعالیت در حوزه فناوری‌های خودکار و صنعتی، کالاهای مصرفی و فناوری‌های ساختمانی فروشی معادل ۴۷٬۵ میلیارد یورو داشت که با رشدی معادل ۲۷ درصد در سال سریعترین رشد سالانه را در تاریخ ۱۲۵ ساله خود ثبت کرد. این شرکت همچنین شهرت بسیاری در تولید لوازم خانگی با کیفیت دارد. استفاده از این لوازم خانگی با کیفیت لزوم ارائه خدمات پس از فروش از جمله خدمات مربوط به تعمیر یخچال ساید بای ساید بوش را مطرح کرده است. پارس سرویس با درک این ضرورت در خدمت شما مشتریان عزیز است تا بهترین خدمات را در اسرع وقت به شما عزیزان ارائه دهد.

مشکلات متداولی که برای یخچال ساید بای ساید بوش پیش می‌آید عبارت اند از:

 1. ساید بای ساید بوش صدای زیاد می‌دهد .
 2. یخچال یکسره کار می‌کند .
 3. لاستیک دور دربساید بای ساید خراب شده است .
 4. موتور داغ کرده است .
 5. فریزر منجمد نمی‌کند .
 6. یخچال فریزربرفک می‌زند و دیفراست نمی‌کند .
 7. فن ساید بای ساید کار نمی‌کند .
 8. ساید بای ساید روشن نمی‌شود .
 9. موتور یخچال کار نمی‌کند .
 10. صفحه دیجیتالیساید بای ساید خراب شده است .
 11. برد الکترونیکیساید بای ساید خراب شده است .
 12. سنسوریخچال عمل نمی‌کند .
 13. یخچال نشتی آب دارد.
 14. بدنه یخچال برق دارد.

در صورت بروز هر کدام از مشکلات بالا برای یخچال ساید بای ساید بوش محبوبتان نگران نباشید، کافی است با ما با شماره 38429-021 تماس بگیرید تا تعمیرکاران مجرب و متخصص ما در اسرع وقت در محل حاضر شوند و بعد از عیب‌یابی نسبت به رفع مشکتان اقدام کنند و آرامش را به خانه‌هایتان بازگردانند.

تعمیر یخچال ساید بای ساید بوش

نحوه استفاده و نگهداری از یخچال ساید بای ساید بوش

 1. هنگام استفاده از یخچال ساید بای ساید حتماً از محافظ برق استفاده نمایید .
 2. برای شروع بکاریخچال پس از وصل آن به برق درجه ترموستات را روی شماره متوسطی (مثلاً شماره 4( قرار دهید و بگذارید یخچال حداقل 3 ساعت خالی و با در بسته کار کند تا برودت به حد لازم برسد.
 3. قرار دادن یخچال در مجاورت منابع و دستگاه‌های حرارت زا از قبیل اجاق گاز، آبگرمکن، شوفاژ و همچنین تابش نور مستقیم نور آفتاب مصرف انرژی آن را افزایش می‌دهد.
 4. یخچال حداقل 2 سانتی‌متر با دیوار و یا بقیه وسایل فاصله داشته باشد، فضای پشت یخچال برای گردش هوا باید حداقل به اندازه 20 سانتی‌متر باز باشد.
 5. لازم است لوله‌های پشت یخچال حداقل سالی دو بار گردگیری شود این کار باعث انتقال حرارت بهتر بین هوا و لوله‌ها خواهد شد.
 6. لاستیک‌های درب یخچال را هر از گاهی بازدید نمایید تا خراب نشده باشد، زیرا خراب شدن آن‌ها باعث جذب گرما و کاهش برودت داخل یخچال می‌شود .
 7. از گذاشتن مواد غذایی گرم داخلساید بای ساید خودداری کنید. همچنین مواد غذایی را بدون درپوش داخل یخچال قرار ندهید.
 8. برای تمیز کردنساید بای ساید، حتماً آن را از برق بکشید و ضمناً بعد از جابه‌جایی حداقل دو ساعت پس از تغییر محل یخچال فریزر را به برق متصل نمایید .
 9. در مواقعی که برای مدت کوتاهی خانه را ترک می‌کنید و یا به مسافرت می‌روید ترموستاتساید بای ساید را روی درجات پایین‌تر تنظیم کنید تا موتور کمپرسور یخچال کمتر کار کند .

چرا تعمیر یخچال ساید بای ساید بوش خود را به پارس سرویس بسپاریم؟

پارس سرویس مجموعه‌ای است که بیش از یک دهه تجربه در زمینه نصب، سرویس و تعمیر انواع لوازم‌خانگی دارد. این مجموعه برای ارائه خدمات به مشتریانش از زبده‌ترین کارشناسان کمک می‌گیرد. همچنین خدمات این مجموعه در کمترین زمان ممکن به مشتریان ارائه می‌شود. به این معنا که بین درخواست شما برای کمک تا زمان حضور کارشناسان در محل و رفع مشکل زمان زیادی طول نمی‌کشد. از سوی دیگر، پارس سرویس بهترین خدمات را با کمترین هزینه ارائه می‌دهد.

تمامی آنچه در بالا گفته شد دلایلی منطقی هستند تا شما کار نصب و تعمیر یخچال ساید بای ساید بوش خودتان را با خیالی آسوده به ما بسپارید.

سخن آخر

تعمیر یخچال ساید بای ساید بوش نیاز به تخصص دارد و سپردن این کار به افراد ناشی موجب بروز مشکلاتی برای شما خواهد شد. بنابراین، در انتخاب مراکز خدماتی معتبر دقت لازم و کافی را داشته باشید تا از بروز مشکلات احتمالی جلوگیری کنید.

 

تعمیر یخچال ساید بای ساید

تعمیر یخچال ساید بای ساید ال جی

تعمیر یخچال ساید بای ساید بکو

تعمیر یخچال ساید بای ساید دوو

تعمیر یخچال ساید بای ساید ویرپول

تعمیر یخچال ساید بای ساید اسنوا

تعمیر یخچال ساید بای ساید آدمیرال

تعمیر یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک

تعمیر یخچال ساید بای ساید بوش

تعمیر یخچال ساید بای ساید مابه

تعمیر یخچال ساید بای ساید بلومبرگ

 

تماس سریع با کارشناس