تلفن پشتیبانی 38429 - 021

تعمیر کولر گازی کلاسیک

شرکت خدمات پس از فروش لوازم خانگی > تعمیر کولر گازی کلاسیک

کارایی و مصرف کولرهای گازی کلاسیک (classic air conditioner) موجب شده تا بسیاری از افراد به سمت این برند از کولرهای گازی کشیده شوند و در این میان موضوعی که مطرح است این است که پیدا کردن یک نمایندگی تعمیرات کولر گازی کلاسیک در این بازار شلوغ و نامطمئن سخت شده و بسیار شنیده شده در جامعه می گویند کولرگازی کلاسیک اگر خراب شود دیگر پایان کار این دستگاه خواهد بود.

ما به شما این نوید را می دهیم که تمامی خدمات سرویس و تعمیر کولر گازی کلاسیک به دست توانمند سرویسکاران ماهر و باتجربه ما قابل انجام و تعمیر است.پیشنهاد میکنم اگر با مشکل خرابی کولر گازی کلاسیک مواجه شده اید همین حالا با شرکت پارس سرویس تماس بگیرید.

تعمیر کولر گازی کلاسیکتعمیر کولر گازی کلاسیک

پارس سرویس با بیش از یک دهه تجربه در زمینه تعمیر لوازم خانگی در خدمت شما مشتریان عزیز است تا در زمینه تعمیر کولر گازی کلاسیک به شما خدمات دهد.

کولر گازی‌های کلاسیک نیز طرفداران خاص خودشان را دارند و به موازات استفاده از آن‌ها در داخل کشور، لزوم ارائه خدمات پس از فروش از قبیل نصب، سرویس و نگهداری آن‌ها نیز مطرح می‌شود. ما در پارس سرویس با درک این نیاز تلاش داریم تا با ارائه بهترین خدمات آسایش خاطر را برای شما عزیزان به ارمغان بیاوریم.

مشکلاتی که ممکن است برای کولز گازی گازی کلاسیک پیش بیاید عبارت اند از:

 • کولر روشن نمی شود.
 • موتور فن روشن می‌شود اما کمپرسور راه نمی‌افتد.
 • با قرار دادن کلید فن روی کلیه حالت‌ها هیچ تغییری در کولر ایجاد نمی‌شود.
 • کولر در حال کار کردن است اما خنک نمی کند.
 • بدنه دستگاه برق دارد.
 • سرمایی که دستگاه تولید می کند بسیار زیاد است.
 • هنگامی که دستگاه روشن می‌شود فیوز می‌پرد.
 • بادی که از کولر خارج می‌شود، گرم است.
 • در هنگام روشن بودن کولر گازی سر و صدای زیادی تولید می‌شود.
 • برخی اوقات دستگاه نشتی آب دارد و…

در صورت بروز هر کدام از مشکلات بالا، نگران نباشید. کافی است تلفن را بردارید و با شماره 38429-021 تماس بگیرید تا کارشناسان با تجربه ما در اسرع وقت در محل حاضر شوند و مشکل شما را رفع کنند.

بیشتر بخوانید : روش های استفاده بهینه از کولر گازی

چرا تعمیر کولر گازی کلاسیک خود را به پارس سرویس بسپاریم؟

دلایل متعددی وجود دارد که شما را مجاب می‌کند تا تعمیر کولر گازی محبوبتان را به کارشناسان ما بسپارید. در ادامه برخی از این دلایل را مطرح می‌کنیم.

 • پارس سرویس مجموعه‌ای با تجربه در زمینه تعمیر لوازم خانگی است. تجربه ما ضمانتی برای ارائه خدمات خوب به شما مشتریان عزیز است. ما در این مجموعه تلاش کرده‌ایم که از کاربلدترین کارشناسان استفاده کنیم و آسایش خاطر را برای شما عزیزان به ارمغان بیاوریم.
 • تخصص ویژگی دیگر ما است. ما در مجموعه پارس سرویس خدمات تخصصی را در زمینه تعمیر انواع لوازم خانگی و از جمله کولر گازی ارائه می‌دهیم. بنابراین، شما مشتریان عزیز می‌توانید با خیالی آسوده تعمیر لوازم خانگی‌تان را به کارشناسان متخصص ما بسپارید.
 • احترام به مشتری یکی از اصول اساسی ماست. اعتقاد داریم که همیشه حق با مشتری است و کسب رضایت شما از اولویت‌های ما محسوب می‌شود.
 • ارائه خدمات در اسرع وقت از دیگر مزایای پارس سرویس است. ما در مجموعه پارس سرویس تلاش داریم که در اسرع وقت و در زمان مقتضی به شما مشتریان عزیز خدمات دهیم. نیک می‌دانیم زمانیکه لوازم خانگی از جمله کولر گازی خراب می‌شود، زمان اهمیت دو چندان می‌یابد و شما مشتریان عزیز تمایل دارید که در کمترین زمان ممکن وسایلتان تعمیر شود.
 • به صرفه بودن هزینه تعمیرات برای شما مشتریان نیز برای ما اهمیت دارد. تلاش داریم خدمات خود را با مناسب‌ترین قیمت به شما عزیزان ارائه دهیم تا از نگرانی‌های شما در این زمینه نیز بکاهیم.
 • البته به خوبی می‌دانیم که تمامی آنچه در بالا گفته در سایه خدمات خوب و با کیفیت است که معنا می‌یابد. بنابراین تلاش کرده‌ایم که بهترین خدمات را با مناسب‌ترین قیمت در زمان مناسب به شما عزیزان ارائه دهیم.
 • استفاده از قطعات اصل و شرکتی برای لوازم خانگی از دیگر دغدغه‌های همگان است. ما در پارس سرویس به خوبی این نیاز را درک کرده‌ایم و با استفاده از قطعات اصل تلاش داریم که آسایش خاطر شما عزیزان را فراهم کنیم.

تمامی آنچه در بالا گفته شد دلایل خوبی است تا شما تعمیر لوازم خانگی خود و از جمله تعمیر کولر گازی‌تان را به ما بسپارید. متخصصان با تجربه ما آماده هستند تا هر زمان که شما با ما تماس بگیرید در محل حاضر شوند و پس از عیب‌یابی به رفع آن‌ اقدام کنند.

سخن آخر با دارندگان کوار گازی کلاسیک

هدف ما جلب رضایت شما مشتریان است. امیدواریم توانسته باشیم اعتماد شما را برای سپردن تعمیر لوازم خانگی‌تان به ما جلب کنیم. ارائه بهترین خدمات با مناسب‌ترین قیمت در بهترین زمان، اولویت اساسی ماست.

نیک می‌دانیم که بهترین تبلیغات برای ما نیز کیفیت کارمان است. با ما همراه باشید و تعمیر کولر گازی کلاسیک خود را به ما بسپارید و بهترین خدمات را دریافت کنید.

تماس سریع با کارشناس