تلفن پشتیبانی 38429 - 021

تعمیر کولرگازی جنرال با کمترین هزینه و بصورت تخصصی

شرکت خدمات پس از فروش لوازم خانگی > تعمیر کولرگازی جنرال با کمترین هزینه و بصورت تخصصی

اگر سیستم سرمایشی و یا گرمایشی شما دچار اختلال شده و شما نیاز به تعمیرکار کولر گازی جنرال دارید همین حالا تلفن خود را بردارید و با شماره خط ویژه مشتریان پارس سرویس تماس بگیرید تا در کمترین زمان ممکن برای شما سرویسکار کولرگازی General ارسال شود.

شرکت پارس سرویس با سالها تجربه در امر تعمیرات کولر گازی جنرال و بکار گیری متخصصان ماهر در خدمات رسانی به هموطنان خود به لطف خدا در حال حاضر یکی از فعال ترین و بروزترین نمایندگی تعمیر کولر گازی جنرال در تهران و کشور می باشد.

(( شماره تلفن نمایندگی مجاز تعمیرات کولرگازی جنرال ))

021-38429

تعمیر کولر گازی جنرالتعمیر کولرگازی جنرال با بالاترین استانداردهای حال حاضر دنیا

پارس سرویس با کادری مجرب آماده ارائه خدمات سرویس و تعمیر کولرگازی جنرال به شما مشتریان عزیز است. سرویس کولر گازی در ابتدای هر فصل نیز به منظور کاهش مصرف برق توصیه می‌شود. از سوی دیگر لازم است که برای جلوگیری از صدمه دیدن کولر گازی‌ تان حتماً از ریموت مربوطه استفاده کنید.

تعمیر انواع کولر گازی نیازمند رعایت کردن استانداردها و اصولی است که در بهبود عملکرد این دستگاه ها مهم است و اگر تعمیرکار شما از دانش و تجربه کافی در این حوضه برخوردار نباشد نمی تواند در هنگام رفع عیب کولرگازی جنرال شما کمکی بکند.بخاطر همین موضوع حتما پیشنهاد می کنیم که خدمات سوریس و نگهداری کولر گازی جنرال خودتان را به یک شرکت معتبر تعمیرات کولر گازی general بسپارید.

تعمیرات تخصصی کولرگازی جنرالکولر گازی و اسپیلت «جنرال» ساخت کشور چین است و به دلیل امکان استفاده از این محصول به صورت دو منظوره در فصول سرما و گرما در ایران طرفداران زیادی دارد. به موازات استفاده زیاد از محصولاتی مثل کولر گازی اسپلیت جنرال در ایران لزوم ارائه خدمات تعمیر و نگهداری از آن نیز مطرح می‌شود. پارس سرویس مجموعه‌ای است که با درک این نیاز، توسط تیم‌های مجرب کارشناسی به کمک مشتریان عزیز آمده است.

ما به خوبی می‌دانیم که خدمات پس از فروش خوب اهمیتش برای مشتریان بسیار زیاد است. به ویژه وقتی در فصل سرما و گرما وسیله سرمایشی و گرمایشی نیاز به تعمیر پیدا می‌کند، ضرورت دسترسی به متخصصان زبده اهمیت زیادی می‌یابد. پارس سرویس زمانیکه خانواده‌ها مستأصل می‌شوند و به دنبال کارشناسان کاربلد هستند، به کمک آن‌ها می‌آید.

مشکلاتی که مشتریان تعمیر کولرگازی جنرال عمدتاً در فصل تابستان با آن مواجه می‌شوند عبارت اند از:

 • کولر گازی خاموش شده و روشن نمی‌شود.
 • کولر گازی روشن می‌شود ولی سرمایش ندارد.
 • سرمایش کولر گازی کم شده و راندمان کافی برای ایجاد سرما ندارد.
 • به محض روشن شدن کولر گازی فیوز ساختمان می‌پرد.
 • بعد از روشن شدن کولر گازی دستگاه خاموش و کد خطا بر روی صفحه نمایشگر نمایان می‌شود.
 • پس از زمان مشخصی کولر گازی سرمایش تولید نمی‌کند و بعد از گذشت زمان دوباره به حالت اولیه برمی‌گردد.
 • از یونیت داخلی دستگاه یخ پرت می‌شود.
 • یونیت داخلی آبریزی دارد.
 • یونیت داخلی در حین کار لرزش یا سر و صدا غیر عادی دارد.

و بسیاری مشکلات ریز و درست دیگر که از عهده نمایندگی تعمیر کولر گازی جنرال اسپلیت بر خواهد آمد.

مشکلاتی که مشتریان در فصل زمستان با آن مواجه می‌شوند عبارت اند از:

 • کولرگازی در حالت گرمایش روشن نمی‌شود.
 • کولر گازی گرما دارد اما گرمایش آن کافی نیست.
 • کد خطا بر روی صفحه نمایشگر نمایان می‌شود.
 • یونیت خارجی یخ می‌زند.
 • کولر گازی پس از روشن شدن فیوز را میپراند.

خدمات نصب کولر گازی جنرال در تهران و سراسر کشور

در زمینه نصب انواع کولر گازی جنرال و مدل های مختلف تولید شده توسط این شرکت معروف باید خدمت شما عرض کنیم که فرآیند نصب هرکدام از این مدل ها با یکدیگر تفاوت هایی دارد که سرویسکار کولر گازی باید با مراحل نصب آنها آشنایی کافی داشته باشد.

شرکت پارس کمک با برگزاری دوره های آموزشی مختلف و آشنا کردن سرویسکاران خود با مراحل نصب مدل های مختلف کولر گازی جنرال سعی دارد تا آنها را همیشه بروز نگه دارد تا آنها بتوانند به خوبی از تمام کارهای نصب کولر گازی general به بهترین نحو برآیند.

نصب کولر گازی جنرال توسط سرویسکاران پارس کمک

چنانچه با هر کدام از مشکلات بالا مواجه شدید با شماره 38429-021 تماس بگیرید تا کارشناسان مجرب ما در اسرع وقت در محل حاضر شوند و مشکل‌تان را رفع کنند.

تعمیر کولرگازی جنرال می‌تواند شامل موارد زیر باشد:

 • تعمیر برد کولر گازی؛
 • تعمیر کمپرسور کولر؛
 • رفع نشتی؛
 • شارژ گاز کولر؛
 • تعویض خازن؛
 • رفع نشتی آب کولر؛
 • برطرف کردن صدای کولر گازی؛

چرا تعمیر کولر گازی جنرال را به پارس سرویس بسپارید؟

در پاسخ به این سوال باید گفت که پارس سرویس مجموعه‌ای بزرگ است که در تمام ایران نمایندگی دارد و خدماتش را به تمامی مشتریان عزیز در اقصا نقاط کشور ارائه می‌دهد. برخورداری از کارشناسان مجرب یکی از مهمترین ویژگی‌های این مجموعه است. همچنین متخصصان پارس سرویس در اسرع وقت در محل حاضر می‌شوند و با کمترین هزینه کولر گازی شما را تعمیر می‌کنند. تمامی این دلایل کافی است تا شما با آسودگی خاطر تعمیر کولر گازی جنرال خود را به پارس سرویس بسپارید.

آیا خرید یک کولر گازی نو نسبت به تعمیر آن به صرفه‌تر نیست؟

پاسخ این سوال مشروط است، اگر تعمیر کولر گازی‌تان را به افراد نابلد بسپارید نه تنها کولرتان تعمیر نمی‌شود، بلکه مشکلات بیشتری پیدا می‌کند و بیشتر از قبل خرج روی دستتان می‌گذارد. در این صورت بهتر است که یک کولر گازی نو بخرید و تعمیر آن را فراموش کنید. اما اگر تعمیر کولر گازی جنرال خود را به متخصصان با تجربه بسپارید در اسرع وقت مشکل‌تان حل خواهد شد و نیازی نیست که هزینه گزافی برای خرید یک کولر گازی نو صرف کنید.

حال تصمیم با خودتان است که با پارس سرویس همراه شوید و تعمیر کولر گازی‌تان را به متخصصان با تجربه بسپارید و با هزینه‌ای نسبتاً اندک مجدداً از این وسیله استفاده کنید یا اینکه هزینه‌ای گزاف برای خرید یک کولر گازی نو صرف کنید.

به طور کلی، دغدغه پارس سرویس این است که نگرانی‌های شما مشتریان عزیز را در زمینه تعمیر کولر گازی جنرال از بین ببرد تا شما بتوانید با آسایش خاطر تعمیر این کولرها را به ما بسپارید.

تعمیر کولرگازی جنرال و دیگر برندهای بازار

سرویس کولر گازی – تعمیر کولر گازی جنرال GOLD – تعمیر کولرگازی مدیا

تعمیر کولرگازی ماتسوپلاس – تعمیر کولرگزی اسپیلت

 

تماس سریع با کارشناس