تلفن پشتیبانی 38429 - 021

تعمیر کولر گازی جنرال SH

شرکت خدمات پس از فروش لوازم خانگی > تعمیر کولر گازی جنرال SH

تعمیر کولر گازی جنرال SH

پارس سرویس با بیش از یک دهه تجربه در زمینه تعمیر لوازم خانگی آماده ارائه خدمات مربوط به تعمیر کولر گازی جنرال SH به شما مشتریان عزیز است.

کولر گازی جنرال SH نیز مانند تمامی لوازم خانگی دیگر امکان خراب شدن‌شان وجود دارد. به همین جهت ما در پارس سرویس تمهیدات لازم را اندیشیده‌ایم تا در صورت بروز مشکلات احتمالی در این زمینه به کمکتان بشتابیم.

مشکلاتی که ممکن است برای کولر گازی جنرال SH پیش بیاید عبارت اند از:

 • کولر گازی باد خنک تولید نمی‌کند.
 • سرمای کولر گازی کم شده است.
 • کولر گازی گرمایش ندارد.
 • ریموت کنترل کار نمی‌کند.
 • از پنل داخلی کولر (اواپراتور) هنگام کار صدای ناهنجاری تولید می‌شود.
 • پرتاب باد کولر جنرال کم شده است.
 • کولر هنگام کار آبریزش دارد.
 • کولر هنگام کار پرتاب آب دارد.
 • کولر گازی روشن نمی‌شود.
 • کولر به محض روشن شدن پیغام خطا یا کد ارور را نشان می‌دهد.
 • کولر گازی روشن نمی‌شود و از ریموت فرمان نمی‌گیرد.
 • پنل داخلی یا اواپراتور کولر گازی یخ زده است.

در صورت مواجهه  با هر کدام از مشکلات بالا در کولر گازی‌تان نگران نباشید، ما اینجا هستیم تا به کمک‌تان بشتابیم. فقط کافی است با شماره 38429-021 تماس بگیرید تا همکاران ما در اسرع وقت در محل حاضر شوند و مشکل را رفع کنند.

چرا تعمیر کولر گازی جنرال SH خود را به پارس سرویس بسپارید؟

لوازم خانگی معمولاً مانند عصایی برای خانواده‌ها عمل می‌کنند و در صورت بروز مشکل برای آن‌ها واقعاً دغدغه‌ای مهم برای اعضای خانواده پیش می‌آید. به ویژه نگرانی خانواده‌ها این است که به متخصصان با تجربه دسترسی داشته باشند و تعمیر وسیله مورد نظر را به افراد کاربلد بسپارند. پارس سرویس در زمینه تعمیر انواع لوازم خانگی بیش از یک دهه تجربه دارد و به این ترتیب نگرانی شما را در مورد دسترسی به متخصصان با تجربه از بین می‌برد.

گذشته از اینکه خانواده‌ها تمایل دارند به کارشناسان کاربلد دسترسی داشته باشند، هزینه تعمیر لوازم خراب شده نیز موضوع مهمی است. معمولاً اوایل هر فصل لازم است خانواده‌ها هزینه‌ای را برای سرویس لوازم خانگی از جمله کولر گازی در نظر بگیرند. هزینه تعمیر این وسایل نیز موضوع دیگری است. پارس سرویس تلاش کرده است که با مقرون به صرفه‌ترین هزینه بهترین خدمات را به شما مشتریان عزیز ارائه دهد. بنابراین نگران هزینه تعمیر کولر گازی‌تان نباشید و با آسایش خاطر این کار را به ما بسپارید.

پارس سرویس در سراسر کشور نمایندگی دارد و مسافت برایش معنایی ندارد. هر کجای ایران که هستید می‌توانید با ما تماس بگیرید تا در اسرع وقت در محل مورد نظر شما حاضر شویم و مشکل‌تان را رفع کنیم. به این ترتیب، ما موضوع حمل و نقل کولر گازی را نیز برای شما حل کرده‌ایم.

یکی دیگر از مزیت‌های پارس سرویس این است که ما از قطعات اصل و شرکتی استفاده می‌کنیم و شما نگرانی‌ای از بابت قلابی بودن قطعات نخواهید داشت.

در آخر باید بگوییم که وقت شما برای ما ارزشمند است. به همین دلیل بعد از برقراری تماس با پارس سرویس، همکاران ما در کمترین زمان ممکن در محل حاضر می‌شوند و مشکل را رفع می‌کنند.

تعمیر کولر گازی جنرال SH

توصیه‌ها

 • به منظور کارکرد بهتر کولر گازی جنرال SH سعی نمایید همواره از ریموت آن استفاده کنید.
 • سرویس اول فصل کولر گازی را جدی بگیرید تا از پرداخت هزینه‌های بیشتر جلوگیری کنید.

سخن آخر

هدف ما جلب رضایت شماست. ما در پارس سرویس تلاش کرده‌ایم تا تمام تمهیدات لازم را بیندیشیم تا شما احساس رضایت و آسایش خاطر داشته باشید و با خیال راحت تعمیر لوازم خانگی‌تان را به ما بسپارید. تعمیر کولر گازی SH نیز یکی از تخصص‌های ماست. پس این کار را به ما بسپارید و نگران نباشید.

 

تعمیر کولرگازی

سرویس کولر گازی

تعمیر کولر گازی جنرال GOLD

سرویس کولر گازی جنرال

تعمیر کولرگازی مدیا

تعمیر کولرگازی ماتسوپلاس

تعمیر کولرگازی اسپیلت

تعمیر کولر گازی شاد جنرال

تعمیر کولر گازی کلاسیک

تعمیر کولر گازی جنرال لبخند

تعمیر کولر گازی جنرال NZ

تعمیر کولر گازی جنرال T3

تعمیر کولر گازی گری

تعمیر کولر گازی جنرال SH

تماس سریع با کارشناس