تلفن پشتیبانی 38429 - 021

تعمیر کولر گازی جنرال NZ

شرکت خدمات پس از فروش لوازم خانگی > تعمیر کولر گازی جنرال NZ

تعمیر کولر گازی جنرال NZ

پارس سرویس با متخصصان کاربلد آماده ارائه خدمات در زمینه تعمیر کولر گازی جنرال NZ به شما مشتریان عزیز است. این کولر گازی‌ در مناطق حاره ای که دما بالاتر از 43 است و تا 60 درجه میرسد، کار میکند.

کولر گازی‌های مورد بحث در ایران طرفداران خاص خودشان را دارند. به موازات استفاده از آن‌ها در داخل کشور، لزوم ارائه خدمات پس از فروش برای آن‌ها نیز مطرح می‌شود. پارس سرویس با درک این موضوع تلاش کرده است که خدمات خوبی را به مشتریانش ارائه دهد.

زمانی که لوازم خانگی گرمایشی و سرمایشی در فصل گرما یا سرما خراب می‌شوند، لزوم دسترسی به کارشناسان با تجربه، متخصص و کاربلد به خوبی احساس می‌شود. ما در پارس سرویس در کنار شما هستیم تا این نیاز را به بهترین شکل ممکن برطرف کنیم.

مشکلاتی که ممکن است برای کولر گازی جنرال NZ پیش بیاید عبارت‌اند از:

 • کولر گازی باد خنک تولید نمی‌کند.
 • سرمای کولر گازی کم شده است.
 • کولر گازی گرمایش ندارد.
 • ریموت کنترل کار نمی‌کند.
 • از پنل داخلی کولر (اواپراتور) هنگام کار صدای ناهنجاری تولید می‌شود.
 • پرتاب باد کولر جنرال کم شده است.
 • کولر هنگام کار آبریزش دارد.
 • کولر هنگام کار پرتاب آب دارد.
 • کولر گازی روشن نمی‌شود.
 • کولر به محض روشن شدن پیغام خطا یا کد ارور را نشان می‌دهد.
 • کولر گازی روشن نمی‌شود و از ریموت فرمان نمی‌گیرد.
 • پنل داخلی یا اواپراتور کولر گازی یخ زده است.

در صورتی که با هر کدام از مشکلات بالا مواجه شدید، نگران نشوید. تنها کافی است با شماره 38429-021 تماس بگیرید تا کارشناسان با تجربه ما در محل حاضر شده و مشکل شما را رفع کنند.

چرا تعمیر کولر گازی جنرال NZ خود را به پارس سرویس بسپاریم؟

دلایل متعددی برای انتخاب پارس سرویس وجود دارد که در ادامه به بعضی از آن‌ها اشاره می‌‌کنیم:

تخصص

پارس سرویس یک مجموعه متخصص در زمینه تعمیر لوازم خانگی مختلف از جمله کولر گازی است. کارشناسان متخصص ما آماده هستند تا در اسرع وقت نسبت به عیب‌یابی کولر گازی شما اقدام نمایند و مشکل را رفع کنند.

تعمیر کولر گازی جنرال NZ

تجربه

موضوع دوم این است که پارس سرویس تجربه‌ای بیش از یک دهه در زمینه تعمیر لوازم خانگی مختلف دارد. بنابراین خیالتان از این بابت راحت خواهد بود که تعمیر لوازم خانگی‌تان را به افراد تازه‌کار نمی‌سپارید.

مشتری‌مداری

یکی از اصول اولیه کار ما مشتری‌مداری است. رضایت مشتری هدف ماست. ما در پارس سرویس معتقدیم که همیشه حق با مشتری است، بنابراین تلاش داریم که بهترین خدمات را به شما ارائه دهیم.

کیفیت خدمات

ما در پارس سرویس اعتقاد داریم که کیفیت خدمات تضمین‌کننده رضایت شما مشتریان عزیز است. از آنجایی که هدف ما جلب رضایت شماست، تمام تلاش خود را به کار می‌گیریم که بهترین خدمات را به شما ارائه دهیم.

پاسخ‌گویی در سریع‌ترین زمان ممکن

نیک می‌دانیم که زمان ارزشمند است. به ویژه زمانیکه لوازم خانگی خراب می‌شود اهمیت این موضوع دو چندان می‌شود. بنابراین، آماده‌ایم تا در اسرع وقت نسبت به رفع مشکلات شما مشتریان گرامی اقدام نماییم.

ارائه بهترین خدمات با کمترین هزینه

معمولاً هزینه تعمیرات یکی از موضوعات مهم برای مشتریان است و ما با توجه به این دغدغه شما عزیزان تلاش داریم که بهترین خدمات را با کمترین هزینه ارائه دهیم.

توصیه

به منظور جلوگیری از خراب شدن کولر گازی جنرال NZ بهتر است به صورت منظم آن را سرویس کنید. سرویس اول فصل کولر گازی موجب می‌شود که کولر گازی‌تان خراب نشود.

دومین موضوع این است که برای بهبود عملکرد کولر گازی و جلوگیری از خراب شدن آن، بهتر است که همیشه از ریموت استفاده کنید.

سخن آخر

هدف ما در پارس سرویس ارائه بهترین خدمات با کمترین هزینه در کمترین زمان ممکن به شما مشتریان عزیز است. اعتقاد داریم که کیفیت خدمات بهترین تبلیغ برای ماست. امیدواریم بتوانیم در زمینه تعمیر کولر گازی جنرال NZ نیز خدمات لایقی را به شما عزیزان ارائه دهیم. البته ناگفته نماند که پارس سرویس در زمینه نصب و سرویس کولر گازی‌‌های برندهای مختلف نیز در خدمت شما است.

 

تعمیر کولرگازی

سرویس کولر گازی

تعمیر کولر گازی جنرال GOLD

سرویس کولر گازی جنرال

تعمیر کولرگازی مدیا

تعمیر کولرگازی ماتسوپلاس

تعمیر کولرگازی اسپیلت

تعمیر کولر گازی شاد جنرال

تعمیر کولر گازی کلاسیک

تعمیر کولر گازی جنرال لبخند

تعمیر کولر گازی جنرال NZ

تعمیر کولر گازی جنرال T3

تماس سریع با کارشناس