تلفن پشتیبانی 38429 - 021

تعمیر کولر گازی جنرال GOLD با قیمت خوب و کاملا تخصصی

شرکت خدمات پس از فروش لوازم خانگی > تعمیر کولر گازی جنرال GOLD با قیمت خوب و کاملا تخصصی

کولرهای کم مصرف جنرال گلد به تناسب کیفیت بالا و ظرافتی که در آنها بکار برده شده است به همان اندازه به تجربه و ماهرت بالا جهت تعمیر کولر گازی جنرال گلد نیاز دارد.اگر خراب شدن کولر گازی جنرال ما باعث شده است که به وبسایت ما آمده باشید باید بگوییم که مسیر را درست آمده اید. پارس کمک با داشتن بهترین تعمیرکاران کولر گازی جنرال توانایی انجام تمامی خدمات نصب ، سرویس و تعمیر انواع کولر های گازی برند جنرال gold را دارند و به خوبی می توانند در این مقوله کمک رسان شما باشند.

تعمیر کولر گازی جنرال GOLD

نصب کولرگازی جنرال گلد به دلیل ظرافت قطعات و اجزای این کولر گازی نیازمند صبر و حوصله و تجربه زیادی در این کار دارد.پیشنهاد می کنیم که اگر کولرگازی جنرال گلد خریداری نموده اید حتما با کارشناسان ما تماس بگیرید تا گروه تعمیرکار کولر گازی جنرال gold شما را راهنمایی نمایند.

تعمیر کولر گازی جنرال گلد

پارس سرویس آماده ارائه خدمات مختلف در زمینه نصب، سرویس و تعمیر کولر گازی‌ جنرال گلد به شما مشتریان عزیز است. این مجموعه ارائه کننده خدمات پس از فروش لوازم خانگی و دارای کادر مدیریتی و فنی متخصص و با تجربه در سراسر کشور است. این مجموعه سعی دارد رضایتمندی مشتریان را با سرعت در پاسخگویی و ارائه بهترین خدمات کسب نماید.

چرا باید تعمیر کولرگازی جنرال گلد را به پارس سرویس بسپاریم؟

خرید لوازم سرمایشی از جمله کولر گازی برای خانواده ها یک بحث است و تعمیر و نگهداری آن نیز بحث دیگری است. معمولاً خانواده‌ها نگرانی‌هایی درباره تعمیر این کولرها دارند. اولین موضوع این است که تعمیر این وسایل نیاز به مهارت و تخصص دارد و خانواده‌ها تمایل دارند که تعمیر کولر گازی‌شان را به افرادی بسپارند که از تخصص لازم برخوردار باشند. البته پیدا کردن این افراد متخصص کار آسانی نیست.

موضوع بعدی این است که کولر گازی وسیله‌ای سنگین و بزرگ به شمار می‌رود و به آسانی قابل حمل و نقل نیست. از سوی دیگر نصب این وسیله نیز کاری تخصصی است. با توجه به تمامی این مسائل جابجایی کولر گازی و بردن آن نزد تعمیرکار مقرون به صرفه نیست. بنابراین، خانواده‌ها تمایل دارند که افراد مطمئن در منزل آن‌ها حضور یابند و کولر گازی‌شان را تعمیر کنند.

همچنین هزینه‌ای که افراد باید برای تعمیر کولر گازی‌شان بپردازند نیز از دیگر مسائل مهم برای آنان به شمار می‌رود. از سوی دیگر، زمان نیز موضوع مهم دیگری است. به این معنا که خانواده‌ها تمایل دارند در اسرع وقت کولر گازی‌شان تعمیر شود تا به مشکل برخورد نکنند.

پارس سرویس تمامی دغدغه‌های مشتریانش را می‌داند و تلاش دارد که بهترین خدمات را با کمترین قیمت ارائه دهد. کارشناسان ما دارای تجربه کافی در زمینه تعمیر کولر گازی‌ جنرال گلد هستند و شما با اطمینان خاطر می‌توانید تعمیر کولر گازی‌تان را به ما بسپارید.

از سوی دیگر، کارشناسان مجرب ما در اسرع وقت در منزل شما حاضر می‌شوند و به این ترتیب مشکل جابجایی کولر گازی و فوت وقت نیز رفع می‌شود. مسئله مهم دیگر اینکه پارس سرویس خدماتش را با کمترین هزینه ارائه  می‌دهد.

رضایت خاطر مشتریان بهترین تبلیغ برای ماست. بنابراین تمام تلاش پارس سرویس بر این است که بهترین خدمات را با کمترین هزینه ارائه دهد.

مشکلات احتمالی کولرگازی جنرال گلد

از جمله مشکلاتی که اقلب دارندگان کولر گازی این است که روش های درست استفاده از کولر گازی را نمی دانند در انتها پیشنهاد می کنیم که حتما مقاله ” نکات مهم استفاده از کولر گازی ” را بخوانید.ولی به هر دلیلی ممکن است که برای کولر گازی جنرال گلد خرابی هایی پیش بیاید که موارد زیر از جمله آنها هستند:

 • کولرگازی باد گرم بزند.
 • کولرگازی اتصالی برق دارد.
 • کولرگازی برفک می‌زند.
 • صدای زیاد کولر گازی
 • کولرگازی روشن نمی‌شود.
 • کولرگازی آبریزی دارد.
 • کولرگازی گرمایش ندارد.
 • کولرگازی ارور می‌دهد.

لیست خطاها و لزوم تعمیر کولر گازی جنرال گلد

 • ارور F7 کولر گازی جنرال گلد به معنی خرابی سنسور دیفراست است
 • ارور F8 به معنای خرابی سنسور پایپ است
 • ارور F9 نیز به معنای خرابی سنسور محیطی است

و گاهی اوقات علت اصلی ارورها خرابی برد کولر اسپیلت جنرال گلد است.

در صورتی که کولر گازی‌ جنرال گلد شما دچار هر کدام از مشکلات بالا شد با شماره‌ 38429-021 تماس بگیرید تا در اسرع وقت در منزلتان حاضر شویم و مشکل را رفع کنیم.

سرویس ابتدای فصل کولر گازی جنرال گلد

یکی از کارهایی که می‌توان به منظور کاهش مصرف برق انجام داد این است که در ابتدای فصل کولر گازی را سرویس کنیم. در این ارتباط باید کارهایی از قبیل سرویس فیلترهای کولر گازی، سرویس پنل کولر و سرویس کندانسور کولر انجام شود. به منظور جلوگیری از صدمه دیدن کولر گازی جنرال گلد بهتر است از ریموت استفاده کنید.

با توجه به تمامی آنچه در بالا گفته شد می‌توانید با آسودگی خاطر تعمیر کولر گازی جنرال گلد خود را به پارس سرویس بسپارید.

تعمیر کولرگازی جنرال gold

سرویس کولر گازی _ تعمیر کولر گازی جنرال GOLD _ تعمیر کولر گازی جنرال

تعمیر کولرگزی اسپیلت

 

تماس سریع با کارشناس