تلفن پشتیبانی 38429 - 021

تعمیر کولر گازی اسپلیت بصورت کامل و تخصصی

شرکت خدمات پس از فروش لوازم خانگی > تعمیر کولر گازی اسپلیت بصورت کامل و تخصصی

کولر گازی اسپلیت نسل جدید کولر گازی هاست که راندمان و کارایی بالاتری نسبت به کولرهای گازی ساده دارد. به تبع همین کارایی بالا درصورت خراب شدن کولر گازی اسپلیت جهت رفع عیوب و بهبود کارایی آن نیازمند دانش و تخصص ویژه ای در بخش تعمیرات کولر گازی اسپلیت دارد.گروه تعمیرکار کولر گازی اسپلیت شرکت پارس سرویس به پشتوانه سال ها تجربه و کسب تجارب مختلف به خوبی از پس تعمیرات انواع کولر گازی اسپیلت برخواهد آمد.

در صورتی که نیاز به تعمیر کولر گازی اسپلیت خود دارید در هرکجای استان تهران و یا سراسر کشور که باشید با اولین تماس شما با واحد تعمیرات کولر گازی اسپلیت به شماره 38429-021 به سرعت اکیپ تعمیرکار کولر گازی در محل شما حضور پیدا می کنند و بصورت تخصصی و با تجهیزات کامل نسبت به رفع علت کار نکردن کولر گازی شما اقدامات مقتضی را صورت خواهند داد و به بهترین نحو کولرگازی اسپلیت شما را تعمیر خواهند نمود.

split air conditioner repair

دامنه پشتیبانی و سرویس دوره ای کولر گازی اسپلیت شرکت پارس کمک تنها محدود به برندهای معروف کولر گازی نخواهد بود و از این بابت نگران این موضوع نباشید.

(( تخصص ما تعمیر انواع کولر گازی های اسپلیت است ))

مراحل کار تعمیر کولر گازی اسپیلت

تعمیر کولر گازی اسپلیت باید توسط کارشناسان متخصص صورت بگیرد، برای اینکه انتخاب خوبی داشته باشید باید با مراحل کار تعمیر کولر گازی اسپلیت و ویژگی های کلی دستگاه آشنایی داشته باشید.

تعمیر کولرگازی اسپیلت به تهیوه مطبوع محل اقامت، کار و زندگی شما کمک شایانی می کند اما اگر به شیوه نادرستی انجام شود ممکن است هزینه های زیادی را به شما تحمیل کند.

درصورتیکه می خواهید کارشناس تعمیر کولرگازی اسپیلت خود را بیابید و تعمیر دستگاه خود را به او بسپارید توصیه می کنیم این نوشتار را تا انتها دنبال کنید.

اسپیست چیست و اهمیت تعمیر کولرگازی اسپیلت کدام است؟

اسپیلیت یا کولر گازی دستگاهی است که گرمای فضای محیط را می گیرد و به صورت هوای خنک و مطبوع به محیط باز می گرداند.تعمیر کولرگازی اسپیلت سبب می شود این فرآیند بهبود یافته و شما از عملکرد دستگاه نهایت استفاده را ببرید.

اسپیلیت دارای دستگاه ترموستاتی است که بر عملکرد آن نظارت کرده و زمانی که دما به میزان مطلوب برسد به صورت خودکار دستگاه را متوقف می کند.بخشی از کار تعمیر کولرگازی اسپیلت به تعمیر ترموستات اختصاص دارد.

__ برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با کولر گازی اسپلیت پیشنهاد می کنیم مقاله ” هرآنچه باید در رابطه با کولر گازی اسپلیت بدانید ” را مطالعه نمایید.

مزایای کولر گازی و تعمیر کولر گازی اسپلیت

عملکرداسپلیت بسیار بالاست و تنها به گرم و سرد کردن دمای محیط محدود نمی شود و این امر سبب محبوبیت دستگاه های کولر گاز شده است.

اسپیلیت نیازی به آب ندارد و از این رو به صرفه جویی آب کمک می کند.

کولر گازی ذرات معلق در هوا را می گیرد و به پاکیزگی محیط کمک قابل توجهی می کند، امکان بروز الرژی ها را کاهش می دهد و در نهایت بوهای نامطبوع محیط را برطرف می کند.

از این رو نگهداری و تعمیر کولرگازی اسپیلت از اهمیت ویژه ای برخوردار خواهد بود.

مراحل تعمیر کولر گازی اسپلیت

برای انجام تعمیرات کولر گازی اسپیلت خود کافی است با مراکز تخصصی و حرفه ای که در این خصوص وجود دارد تماس بگیرید.

کارشناسان شما را جهت تعمیر کولرگازی اسپیلت راهنمایی کرده و کارشناسان متخصص خود را جهت سرویس و بررسی دستگاه ارسال می کنند.

پس از تعمیر کولرگازی اسپیلت می توانید از دستگاه با همان کیفیت اولیه بهره برداری کنید و از ما کارت گارانتی یک ساله تعمیر را نیز دریافت نمایید

در صورت درخواست مشتری پس از اولین حضور سرویسکاران ما شما می توانید جزء باشگاه مشتریان ما باشید و با هزینه کمتری سرویس سالیانه کولر گازی اسپلیت شما در موعد مقرر انجام خواهد شد.

مهمترین عیب های که در مراحل تعمیر کولرگازی اسپیلت ممکن است یافت شود عبارت است از:

  • روشن نشدن دستگاه ما به هر دلیلی
  • خراب شدن کمپرسور کولر گازی
  • خراب شدن فن و یا کلید فن دستگاه
  • عدم تهویه مطلوب هوا و تولید سرما
  • سر و صدا زیادی کولر گازی
  • مصرف بالای کولر گازی
  • کار کردن مداوم و بدون خاموشی دستگاه

و بسیاری مشکلات دیگر که ما می توانیم برای شما رفع کنیم.

تعمیر کولرگازی اسپیلت پس از عیب یابی صحیح به راحتی امکان پذیر خواهد بود درغیر این صورت تعمیر کولرگازی اسپیلت به مشکل بر می خورد و ممکن است با عیب یابی غلط به دستگاه آسیب وارد شود.

اجزای کولر گازی اسپیلیت

یک کولر گازی از بخش های مختلفی تشکیل شده که هر کدام ممکن است به تعمیر کولرگازی اسپیلت نیاز پیدا کند.

مهمترین بخش های یک اسپیلیت عبارت است از:

بخش های مکانیکی مثل کمپرسور، رادیاتور، درایر،سینی کولر و خروجی هواو… .

بخش های الکترونیکی اسپلیت عبارت است از:

سیم رابط، خازن،ترموستات،کلیدچند وضعی و… .

هریک از این بخش ها آسیب ببیند باید توسط تعمیر کولرگازی اسپیلت برطرف شود.

درصورتیکه موتور فن یا هر یک از اجزای اسپیلت آسیب ببیند جهت تعمیر کولرگازی اسپیلت باید تعویض شود.

گارانتی و تعمیر کولر گازی اسپیلت

تعمیر کولر گازی اسپلیت در دستگاه های دارای گارانتی با کیفیت و سرعت بیشتری انجام می گیرد، از این رو هنگام خرید به خدمات پس از فروش دستگاه توجه کنید.

تعمیر کولرگازی اسپیلت توسط کارشناسان معتبر باید صورت پذیرد، همچنین بازدید دوره ای دستگاه خود را به کارشناسان بسپارید تا با بررسی دقیق دستگاه از بروز اشکالات احتمالی جلوگیری کنند.

عملکرد مطلوب دستگاه اسپیلیت نیازمند استفاده صحیح دستگاه است که به طول عمر بیشترآن منجر می شود از این رو واجب است دفترچه راهنمای محصول را به دقت مطالعه کرده و از شرایط استفاده صحیح دستگاه اطمینان حاصل کنید.

سخن آخر با مشتریان

تعمیر کولرگازی اسپیلت در نقاط مختلف کشور به شکل کاملا حرفه ای و باکیفیت بالا انجام می شود، برای اینکه از خدمات مناسب بهره ببرید لازم است از مراکز معتبر ودارای صلاحیت کمک بگیرید.

اسپیلیت دستگاه فنی است که از پیچیدگی های خاصی برخوردار است جهت استفاده مطلوب از این دستگاه حتما به صورت دوره ای آن را سرویس کنید.همچنین به شیوه صحیح و مطابق با نکات ذکر شده در دفترچه راهنما کولر گازی را بکار بندید.

برندهای معتبر کولر گازی برای محصولات خود تامین قطعات و خدمات پس از فروش خوبی در نظر گرفته اند که در کشور ما با توجه به شرایط کنونی کمی با سختی و نواقص همراه است که نیاز به پشتیبانی یک شرکت معتبر و معروف می تواند تامین کننده خواسته ها و نیاز های شما باشد.

تعمیر کولر گازی اسپلیت و برند های مختلف دیگر

سرویس کولر گازی ، تعمیر کولر گازی جنرال GOLD ، سرویس کولر گازی جنرال

تعمیر کولرگازی مدیا ، تعمیر کولرگازی ماتسوپلاس

تماس سریع با کارشناس