تلفن پشتیبانی 38429 - 021

تعمیر مایکروفر کنوود

شرکت خدمات پس از فروش لوازم خانگی > تعمیر مایکروفر کنوود

تعمیر مایکروفر کنوود

پارس سرویس با کادری مجرب و متعهد و با سابقه‌ای درخشان در عرصه تعمیر انواع لوازم خانگی آماده است تا بهترین خدمات را به شما مشتریان عزیز در حوزه تعمیر مایکروفر کنوود ارائه دهد.

مختصری درباره شرکت کنوود

شرکت کنوود در سال 1947 در همپشایر انگلستان تاسیس شد. این کمپانی که توسط فردی به نام Kenneth Wood پایه گذاری شده بود، ابتدا در حوزه تولید لوازم خانگی فعالیت می کرد. سپس با گذشت 60 سال همراه با فعالیت های درخشان، کمپانی لوازم خانگی کنوود وارد عرصه تولید لوازم جانبی صوتی خودرو شد و در این حوزه نیز به محبوبیت بالایی رسید.

اکنون لوازم خانگی کنوود در ایران طرفداران خاص خودش را دارد و با توجه به استفاده از این لوازم در داخل ایران، لزوم ارائه خدمات پس از فروش در زمینه نصب، تعمیر، نگهداری و سرویس آن‌ها مطرح شده است. پارس سرویس تلاش دارد تا با ارائه این خدمات به شما مشتریان عزیز، آسایش خاطر را برایتان به ارمغان بیاورد.

مشکلات احتمالی که ممکن است برای مایکروفر شما پیش بیاید عبارت‌اند از:

اگر برای مایکروفر کنوودتان مشکلی پیش آمد اصلاً نگران نباشید. گوشی تلفن را بردارید و شماره 38429-021 را بگیرید. آن طرف خط تعمیرکاران متخصص و مجرب ما آماده هستند تا مشتاقانه به کمکتان بشتابد.  آنان در اسرع وقت به محل اعزام می‌شوند و پس از عیب‌یابی نسبت به تعمیر مایکروفر کنوود شما اقدام می‌کنند.

تعمیر مایکروفر کنوود

استفاده صحیح از مایکروفر کنوود

 • بهتر است هنگامی که مایکروفر روشن است فاصله خود را با آن حفظ کنید و حداقل فاصله‌ای بیش از 2 متر با آن داشته باشید تا از سوختگی احتمالی جلوگیری کنید.
 • پس از این که کار پخت در مایکروفر به پایان رسید، باید مدت کوتاهی صبر کرد سپس غذا را از دستگاه خارج نمود، زیرا پخت غذا تا مدتی پس از خاموشی دستگاه ادامه می‌یابد.
 • ماندن غذا به مدت طولانی در مایکروفر ممکن است موجب آلودگی و افت کیفیت غذا شود. غذایی که توسط مایکروفر، یخ‌زدایی شده است لازم است به سرعت از فر خارج شود و مورد استفاده قرار گیرد زیرا چنین غذایی برای آلودگی میکروبی و فساد آمادگی بسیاری دارد.
 • بهتر است از ظروف کم‌عمق و درب دار برای مایکروفر استفاده شود .
 • به منظور استفاده بهینه از مایکروفر، بهتر است مواد غذایی به قطعات کوچک‌تر تقسیم شوند. گوشت‌ها نیز باید از استخوان جدا شوند.
 • در طول مراحل پخت، باید مواد غذایی چند بار به هم زده شوند تا گرما به خوبی و به مقدار کافی به تمام نقاط غذا برسد، بدین ترتیب علاوه بر پخت مناسب، احتمال آلودگی میکروبی نیز به حداقل می‌رسد.
 • از آن جا که قدرت گرم‌کنندگی مایکروفر در سطح غذا بیشتر است، بهتر است قطعات کوچک‌تر در مرکز ظرف و قطعات بزرگ‌تر مواد غذایی در کناره ظرف قرار گیرند تا حرارت مناسب به قطعات بزرگ‌تر برسد. چنانچه امکان هم زدن غذا وجود ندارد بهتر است پس از پایان پخت، تا مدتی ظرف دست نخورده باقی بماند تا حرارت به خوبی در تمام نقاط غذا منتشر شود.
 • بهتر است درب ظرف در طی مراحل پخت روی ظرف باشد تا مقداری بخار در ظرف جمع شود و به پخت مناسب غذا کمک کند. ولی درب ظرف باید به صورتی قرار گیرد که خروج مقداری بخار امکان‌پذیر باشد.
 • اگر برای پخت غذا از قدرت کمتر دستگاه به مدت طولانی‌تر استفاده شود، مطلوب‌تر از زمانی خواهد بود که دستگاه با قدرت بالا و مدت کوتاه غذا را بپزد. با استفاده از این روش می‌توانید نیاز به تعمیر مایکروفر کنوود را کاهش دهید.
 • ظرف مورد استفاده در مایکروفر بهتر است گرد یا بیضی باشد، زیرا پخت در ظروف گوشه‌دار، موجب رسیدن حرارت بیشتر به غذاهای موجود در گوشه‌های ظرف شده و به سوختگی یا کاهش کیفیت این بخش از غذا منجر می‌گردد.
 • بهترین ظروف برای استفاده در تمام دستگاه‌ها و از جمله مایکروفر، ظروف شیشه‌ای هستند.
 • استفاده از کاغذ روزنامه و مقوا و چیزهای مشابه در این دستگاه مجاز نیست. همواره لازم است برای استفاده بهینه از این‌گونه دستگاه‌ها، کتابچه‌ی راهنمای آن‌ها به دقت مطالعه و روش‌های پخت مطابق توصیه‌های کتابچه مزبور انتخاب و اجرا شوند.

چرا تعمیر مایکروفر کنوود خود را به پارس سرویس بسپاریم؟

زیرا

 • پارس سرویس مجموعه‌ای است که خدمات تخصصی را در زمینه تعمیر مایکروفر کنوود به شما عزیزان ارائه می‌دهد.
 • تجربه ما دلیل دیگری است که شما را متقاعد کند تا تعمیر مایکروفرتان را با خیالی آسوده به ما بسپارید.
 • به خوبی می‌دانیم که استفاده از قطعات اصل و شرکتی یکی از خواسته‌های به جای شما مشتریان عزیز است. به همین دلیل، پارس سرویس از قطعات اصل استفاده می‌کند و به این ترتیب، آسایش خاطر را برای شما عزیزان به ارمغان می‌آورد تا با خیالی آسوده تعمیر مایکروفر کنوود خود را به ما بسپارید.
 • هزینه موضوع مهمی است. معمولاً همه مشتریان نگران هستند که هزینه‌ای بیشتر از آنچه معمول است برای تعمیرات پرداخت نکنند. برای از بین بردن این نگرانی شما، تلاش کرده‌ایم که بهترین خدمات را با مناسب‌ترین قیمت ارائه دهیم.
 • پاسخ‌گویی سریع نیز از دیگر ویژگی‌های ماست. وقت شما برای ما ارزشمند است و می‌دانیم که شما خواستار دریافت خدماتی خوب و به موقع هستید. بنابراین، پس از تماس شما با ما، در اسرع وقت در محل حاضر می‌شویم و مشکل را رفع می‌کنیم.

سخن آخر

تعمیر مایکروفر کنوود کاری تخصصی است و باید به اهل فن سپرده شود. بنابراین لازم است که برای پیدا کردن مراکز خدماتی معتبر دقت لازم و کافی را داشته باشید تا از بروز مشکلات احتمالی جلوگیری کنید.

 

تعمیر مایکروفر

تعمیر مایکروفر سامسونگ

تعمیر مایکروفر ال جی

تعمیر مایکروفر دوو

تعمیر مایکروفر بکو

تعمیر مایکروفر کندی

تعمیر مایکروفر شارپ

تعمیر مایکروفر مدیا

تعمیر مایکروفر تکا

تعمیر مایکروفر ویرپول

تعمیر مایکروفر بوش

تماس سریع با کارشناس