تلفن پشتیبانی 38429 - 021

تعمیر مایکروفر دوو

شرکت خدمات پس از فروش لوازم خانگی > تعمیر مایکروفر دوو

تعمیر مایکروفر دوو
پارس سرویس با سابقه‌ای درخشان در عرصه تعمیر انواع لوازم خانگی در خدمت شما مشتریان عزیز است تا در زمینه تعمیر مایکروفر دوو در خدمت شما عزیزان باشد. تجربه و تخصص ویژگی منحصر به فرد مجموعه ماست که از آن در جهت ارائه خدمات به مشتریانمان استفاده خواهیم کرد.

مختصری درباره شرکت دوو
دوو یک شرکت خوشه‌ای کره‌ای است که در تاریخ ۲۲ مارس ۱۹۶۷ توسط کیم وو چونگ در شهر سئول تاسیس شد. نام شرکت دوو از دو بخش (Dae) که در زبان کره‌ای به معنی عالی و (woo) که از نام بنیانگذار این شرکت گرفته شده، تشکیل شده است.
تا پیش از بحران مالی آسیا در سال ۱۹۹۷، شرکت دوو پس از هیوندای دومین شرکت بزرگ در کشور کره جنوبی محسوب می‌شد. شرکت‌های سامسونگ و ال‌جی گروپ نیز در رتبه‌های سوم و چهارم قرار داشتتند. در آن سال‌ها شرکت دوو دارای بیش از ۲۰ شرکت تابعه و زیرمجموعه بود که بعضی از آنها امروزه به عنوان شرکت‌های مستقل در زمینه‌های مختلف صنعتی فعالیت می‌کنند.

استفاده صحیح از مایکروفر دوو
1- بهتر است هنگامی که مایکروفر روشن است فاصله خود را با آن حفظ کنید و حداقل فاصله ای بیش از 2 متر با آن داشته باشید تا از سوختگی احتمالی جلوگیری کنید.
2- پس از این که کار پخت در مایکروفر به پایان رسید، باید مدت کوتاهی صبر کرد سپس غذا را از دستگاه خارج نمود، زیرا پخت غذا تا مدتی پس از خاموشی دستگاه ادامه می یابد.
3- ماندن غذا به مدت طولانی در مایکروفر ممکن است موجب آلودگی و افت کیفیت غذا شود. غذایی که توسط مایکروفر، یخ زدایی شده است لازم است به سرعت از فر خارج شود و مورد استفاده قرار گیرد زیرا چنین غذایی برای آلودگی میکروبی و فساد آمادگی بسیاری دارد.
4- بهتر است از ظروف کم عمق و درب دار برای مایکروفر استفاده شود .
5- به منظور استفاده بهینه از مایکروفر، بهتر است مواد غذایی به قطعات کوچک تر تقسیم شوند .
6- گوشت ها نیز باید از استخوان جدا شوند.
7- در طول مراحل پخت، باید مواد غذایی چند بار به هم زده شوند تا گرما به خوبی و به مقدار کافی به تمام نقاط غذا برسد، بدین ترتیب علاوه بر پخت مناسب، احتمال آلودگی میکروبی نیز به حداقل می رسد.
8- از آن جا که قدرت گرم کنندگی مایکروفر در سطح غذا بیشتر است، بهتر است قطعات کوچکتر در مرکز ظرف و قطعات بزرگتر مواد غذایی در کناره ظرف قرار گیرند تا حرارت مناسب به قطعات بزرگ تر برسد. چنانچه امکان هم زدن غذا وجود ندارد بهتر است پس از پایان پخت، تا مدتی ظرف دست نخورده باقی بماند تا حرارت به خوبی در تمام نقاط غذا منتشر شود.
9- بهتر است درب ظرف در طی مراحل پخت روی ظرف باشد تا مقداری بخار در ظرف جمع شود و به پخت مناسب غذا کمک کند. ولی درب ظرف باید به صورتی قرار گیرد که خروج مقداری بخار امکان پذیر باشد.
10- اگر برای پخت غذا از قدرت کمتر دستگاه به مدت طولانی تر استفاده شود، مطلوب تر از زمانی خواهد بود که دستگاه با قدرت بالا و مدت کوتاه غذا را بپزد.
11- ظرف مورد استفاده در مایکروفر بهتر است گرد یا بیضی باشد، زیرا پخت در ظروف گوشه دار، موجب رسیدن حرارت بیشتر به غذاهای موجود در گوشه های ظرف شده و به سوختگی یا کاهش کیفیت این بخش از غذا منجر می گردد.
12- بهترین ظروف برای استفاده در تمام دستگاه ها و از جمله مایکروفر، ظروف شیشه ای هستند.
13- استفاده از کاغذ روزنامه و مقوا و چیزهای مشابه در این دستگاه مجاز نیست. همواره لازم است برای استفاده بهینه از این گونه دستگاه ها، کتابچه ی راهنمای آن ها به دقت مطالعه و روش های پخت مطابق توصیه های کتابچه مزبور انتخاب و اجرا شوند.

تعمیر مایکروفر دوو

مشکلات احتمالی که ممکن است برای مایکروفر ال جی شما پیش بیاید عبارت‌اند از:
1 : مایکروفر غذا را گرم نمی‌کند.
2 : مایکروفر جرقه میزند.
3 : سینی داخل مایکروفر نمی‌چرخد.
4 : مایکروفر روشن نمی‌شود.
5 : دکمه‌های دیجیتالی صفحه نمایش مایکروفر کار نمی‌کند .
6 : گریل مایکروفر کار نمی‌کند.
7 : غذا در مایکروفر مانده و در مایکروفر باز نمی‌شود.
8 : مایکروفر روشن می‌شود ولی گرم نمی‌کند.
9: با باز و بسته کردن درب مایکروفر فیوز برق خانه می‌پرد.
هر کدام از مشکلات بالا که برایتان پیش آمد، نگران نباشید با شماره تلفن 38429-021 تماس بگیرید تا تعمیرکاران متخصص و مجرب ما به کمکتان بشتابند.

تعمیر مایکروفر دوو

چرا تعمیر مایکروفر دوو خود را به پارس سرویس بسپاریم؟
دلایل زیادی وجود دارد که شما مجاب شوید تا تعمیر لوازم خانگی‌تان را به پارس سرویس بسپارید. برخی از این دلایل عبارت اند از:
• پارس سرویس مجموعه‌ای با تجربه است که سال‌هاست در زمینه تعمیر انواع لوازم خانگی فعالیت دارد. تجربه ما تضمینی برای ارائه خدمات خوب به شما مشتریان عزیز خواهد بود.
• پارس سرویس با تعمیرکاران متخصص و کاربلد همکاری می‌کند تا بتواند خدماتی شایسته را به شما مشتریان عزیز ارائه دهد. با سپردن تعمیر مایکروفرتان به تعمیرکاران متخصص و کاربلد ما، دیگر نگرانی‌ای بابت دریافت بهترین خدمات نخواهید داشت.
• ما در مجموعه پارس سرویس تلاش کرده‌ایم تا بهترین خدمات را با مناسب‌ترین قیمت به شما عزیزان ارائه دهیم. ما نگرانی شما را در مورد هزینه تعمیرات به خوبی درک می‌کنیم و با توجه به خدمات مطلوبی که ارائه می‌دهیم شما می‌توانید مطمئن باشید که هزینه‌ اضافی‌ای را پرداخت نخواهید کرد.
• استفاده از قطعات اصل و شرکتی یکی دیگر از اولویت‌های ماست. اعتقاد داریم که شما مشتریان عزیز لایق بهترین‌ها هستید و به همین دلیل تلاش داریم که بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه دهیم.
• زمان برای ما ارزشمند است. برای زمان شما نیز ارزش قائل هستیم. پس از تماس شما با پارس سرویس، در اسرع وقت در محل حاضر می‌شویم و مشکل را رفع می‌کنیم. بنابراین در مورد تعمیر به موقع مایکروفر خود نگران نباشید.

سخن آخر
تعمیر مایکروفر دوو نیز مانند تعمیر دیگر لوازم خانگی امری تخصصی است و نیاز به تجربه و تبحر زیادی دارد. در انتخاب مراکز معتبر برای تعمیر لوازم خانگی‌تان دقت کافی را داشته باشید تا از مشکلات احتمالی جلوگیری کنید.

تعمیر مایکروفر دوو

تماس سریع با کارشناس