تلفن پشتیبانی 38429 - 021

تعمیر مایکروفر بکو بصورت تخصصی و با قیمت مناسب در سراسر کشور

شرکت خدمات پس از فروش لوازم خانگی > تعمیر مایکروفر بکو بصورت تخصصی و با قیمت مناسب در سراسر کشور

اگر مایکروویو بکو شما به مشکل برخورده است اصلا نگران نباشید کافی است همین الان با پارس سرویس نمایندگی تعمیر مایکروفر بکو تماس بگیرید تا در اسرع وقت تکنسین تعمیرکار مایکروفر بکو در منزل شما حاضر شده و نسبت به رفع مشکل مایکروفر Beko شما اقدامات لازم را انجام دهد.

تلفن تماس : 38429 – 021

تعمیر مایکروفر بکو

دیگر نگران استاندارد های تعمیر مایکروویو خودتان نباشید پارس سرویس خدمات تعمیرات مایکروفر بکو شما را با تجهیزات کامل و با بالاترین استاندارهای تعمیرات مایکروویو بکو انجام می دهد

تعمیر مایکروفر بکو

پارس سرویس تجربه‌اش را در عرصه تعمیر انواع لوازم خانگی به کار گرفته است تا در زمینه تعمیر مایکروفر بکو در خدمت شما مشتریان عزیز باشد. هدف ما جلب رضایت شماست. با ما همراه باشید و بهترین‌ها را تجربه کنید.

تاریخچه مختصری درباره شرکت بکو

بکو ( Beko ) یک شرکت تولیدکننده لوازم‌خانگی ترکیه‌ای و یکی از برندهای آرچلیک است. این شرکت توسط کوچ هولدینگ مدیریت می‌شود. بکو در سال ۱۹۶۷ در استانبول توسط وهبی کوچ بنیانگذار کوچ هولدینگ تأسیس شد.

این شرکت در سال ۲۰۰۴ شرکت آلمانی گروندیگ را خریداری کرد و در ژانویه ۲۰۰۵ بکو و رقیب اصلی آن یعنی شرکت وستل بیش از نیمی از تلویزیون اروپا را تولید کردند. در ژوئن ۲۰۰۹ تصمیم گرفته شد که بکو با شرکت آرچلیک ادغام شود.

هم اکنون تعدادی از محصولات آرچلیک مانند یخچال، تلویزیون، ماشین لباسشویی، ماشین ظرف شویی با برند بکو ارائه می‌شود. گفتنی است؛ بکو نشان خود را در سال ۲۰۱۱ تغییر داد.

مشکلات احتمالی که ممکن است برای مایکروفر بکو پیش بیاید عبارت اند از:

1 : مایکروویو غذا را گرم نمی‌کند.

2 : مایکروفر جرقه میزند.

3 : سینی داخل مایکروفر نمی‌چرخد.

4 : مایکروفر روشن نمی‌شود.

5 : دکمه‌های دیجیتالی صفحه نمایش مایکروفر کار نمی‌کند .

6 : گریل مایکروفر کار نمی‌کند.

7 : غذا در مایکروفر مانده و در مایکروفر باز نمی‌شود.

8 : مایکروفر روشن می‌شود ولی گرم نمی‌کند.

9: با باز و بسته کردن درب مایکروفر فیوز برق خانه می‌پرد.

در صورت بروز مشکل برای مایکروفر بکویتان اصلاً نگران نباشید. گوشی تلفن را بردارید و با شماره‌گیری 38429-021 به تعمیرکاران متخصص و مجرب ما دسترسی پیدا کنید.

استفاده صحیح از مایکروفر بکو

 • بهتر است هنگامی که مایکروفر روشن است فاصله خود را با آن حفظ کنید و حداقل فاصله ای بیش از 2 متر با آن داشته باشید تا از سوختگی احتمالی جلوگیری کنید.
 • پس از این که کار پخت در مایکروفر به پایان رسید، باید مدت کوتاهی صبر کرد سپس غذا را از دستگاه خارج نمود، زیرا پخت غذا تا مدتی پس از خاموشی دستگاه ادامه می یابد.
 • ماندن غذا به مدت طولانی در مایکروفر ممکن است موجب آلودگی و افت کیفیت غذا شود. غذایی که توسط مایکروفر، یخ زدایی شده است لازم است به سرعت از فر خارج شود و مورد استفاده قرار گیرد زیرا چنین غذایی برای آلودگی میکروبی و فساد آمادگی بسیاری دارد.
 • بهتر است از ظروف کم عمق و درب دار برای مایکروفر استفاده شود .
 • به منظور استفاده بهینه از مایکروفر، بهتر است مواد غذایی به قطعات کوچک تر تقسیم شوند .
 • گوشت ها نیز باید از استخوان جدا شوند.
 • در طول مراحل پخت، باید مواد غذایی چند بار به هم زده شوند تا گرما به خوبی و به مقدار کافی به تمام نقاط غذا برسد، بدین ترتیب علاوه بر پخت مناسب، احتمال آلودگی میکروبی نیز به حداقل می رسد.
 • از آن جا که قدرت گرم کنندگی مایکروفر در سطح غذا بیشتر است، بهتر است قطعات کوچکتر در مرکز ظرف و قطعات بزرگتر مواد غذایی در کناره ظرف قرار گیرند تا حرارت مناسب به قطعات بزرگ تر برسد. چنانچه امکان هم زدن غذا وجود ندارد بهتر است پس از پایان پخت، تا مدتی ظرف دست نخورده باقی بماند تا حرارت به خوبی در تمام نقاط غذا منتشر شود.
 • بهتر است درب ظرف در طی مراحل پخت روی ظرف باشد تا مقداری بخار در ظرف جمع شود و به پخت مناسب غذا کمک کند. ولی درب ظرف باید به صورتی قرار گیرد که خروج مقداری بخار امکان پذیر باشد.
 • اگر برای پخت غذا از قدرت کمتر دستگاه به مدت طولانی تر استفاده شود، مطلوب تر از زمانی خواهد بود که دستگاه با قدرت بالا و مدت کوتاه غذا را بپزد.
 • ظرف مورد استفاده در مایکروفر بهتر است گرد یا بیضی باشد، زیرا پخت در ظروف گوشه دار، موجب رسیدن حرارت بیشتر به غذاهای موجود در گوشه های ظرف شده و به سوختگی یا کاهش کیفیت این بخش از غذا منجر می گردد.
 • بهترین ظروف برای استفاده در تمام دستگاه ها و از جمله مایکروفر، ظروف شیشه ای هستند.
 • استفاده از کاغذ روزنامه و مقوا و چیزهای مشابه در این دستگاه مجاز نیست. همواره لازم است برای استفاده بهینه از این گونه دستگاه ها، کتابچه ی راهنمای آن ها به دقت مطالعه و روش های پخت مطابق توصیه های کتابچه مزبور انتخاب و اجرا شوند.

تعمیر مایکروفر بکو

چرا تعمیر مایکروفر بکو خود را به پارس سرویس بسپاریم؟

دلایل متعددی برای انتخاب پارس سرویس وجود دارد که در ادامه به بعضی از آن‌ها اشاره می‌‌کنیم:

تخصص

پارس سرویس یک مجموعه متخصص در زمینه تعمیر لوازم خانگی مختلف از جمله مایکروفر است. کارشناسان متخصص ما آماده هستند تا در اسرع وقت نسبت به عیب‌یابی مایکروفر شما اقدام نمایند و مشکل را رفع کنند.

تجربه

موضوع دوم این است که پارس سرویس تجربه‌ای بیش از یک دهه در زمینه تعمیر لوازم خانگی مختلف دارد. بنابراین خیالتان از این بابت راحت خواهد بود که تعمیر لوازم خانگی‌تان را به افراد تازه‌کار نمی‌سپارید.

مشتری‌مداری

یکی از اصول اولیه کار ما مشتری‌مداری است. رضایت مشتری هدف ماست. ما در پارس سرویس معتقدیم که همیشه حق با مشتری است، بنابراین تلاش داریم که بهترین خدمات را به شما ارائه دهیم.

کیفیت خدمات

ما در پارس سرویس اعتقاد داریم که کیفیت خدمات تضمین‌کننده رضایت شما مشتریان عزیز است. از آنجایی که هدف ما جلب رضایت شماست، تمام تلاش خود را به کار می‌گیریم که بهترین خدمات را به شما ارائه دهیم.

پاسخ‌گویی در سریع‌ترین زمان ممکن

نیک می‌دانیم که زمان ارزشمند است. به ویژه زمانیکه لوازم خانگی خراب می‌شود اهمیت این موضوع دو چندان می‌شود. بنابراین، آماده‌ایم تا در اسرع وقت نسبت به رفع مشکلات شما مشتریان گرامی اقدام نماییم.

ارائه بهترین خدمات با کمترین هزینه

معمولاً هزینه تعمیرات یکی از موضوعات مهم برای مشتریان است و ما با توجه به این دغدغه شما عزیزان تلاش داریم که بهترین خدمات را با کمترین هزینه ارائه دهیم.

سخن آخر

تعمیر مایکروفر بکو نیز مانند تعمیر انواع لوازم خانگی دیگر نیاز به تخصص و تجربه دارد. با سپردن این کار به تعمیرکاران با تجربه پارس سرویس، آرامش خاطر را تجربه کنید و از بروز مشکلات احتمالی بعدی جلوگیری کنید.

تماس سریع با کارشناس