تلفن پشتیبانی 38429 - 021

تعمیر ماشین لباسشویی با کمترین هزینه پارس سرویس

شرکت خدمات پس از فروش لوازم خانگی > تعمیر ماشین لباسشویی با کمترین هزینه پارس سرویس

تعمیر ماشین لباسشویی در تهران

تعمیر ماشین لباسشویی یکی از تخصصی‌ترین شاخه از تعمیرات لوازم ‌خانگی است که با توجه به پیشرفت فناوری در این زمینه هرروز به تکنولوژی و امکانات آن اضافه می‌شود و تعمیر ماشین لباسشویی را از حالت سنتی خود خارج کرده و آن را به یک شغل تخصصی که نیازمند دانش فنی بالایی است تبدیل می‌کند.شرکت پارس سرویس مفتخر است که با تکیه بر دانش فنی نیروهای خود توان تعمیر انواع برندهای برتر ماشین لباسشویی را دارد و آماده خدمت رسانی به شما مشتریان عزیز می باشد.

چه زمان نیاز است که شما با تعمیرگاه مجاز ماشین لباسشویی برای تعمیر ماشین لباسشویی خود تماس بگیرید؟
تمامی افرادی که از ماشین لباسشویی در منزل خود استفاده می‌کنند بر این باور هستند که یکی از ضروری‌ترین لوازم خانه بوده و در صورت خرابی ماشین لباسشویی هر چه سریع‌تر باید برای تعمیر آن اقدام کرد ولی آیا لازم است که در صورت بروز هر مشکلی با تعمیرگاه ماشین لباسشویی تماس گرفت؟

ما در وب‌سایت قسمتی را به آموزش اختصاص داده‌ایم که در صورت بروز مشکلات جزئی می‌توان مراجعه و از آن استفاده کرد ولی شاید شما در استفاده از ماشین لباسشویی خود مشکلاتی دارید که فکر می‌کنید که این مشکلات طبیعی بوده و بخشی از کارکرد ماشین لباسشویی است و برای تعمیر ماشین لباسشویی و برطرف کردن آن اقدامی انجام ندهید
برای عیب یابی، تعمیر و سرویس ماشین لباسشویی خود، طبق مراحل زیر عمل نمایید:
تماس تلفنی (۰۲۱۳۸۴۲۹) و انجام مشاوره جهت رفع عیب دستگاه توسط تکنسینهای پارس سرویس.
درصورتیکه با مشاوره تلفنی دستگاه شما عیب یابی نشد، ظرف مدت کمتر از یک ساعت تکنسین متخصص ( تعمیرکار ماشین لباسشویی ) به محل شما اعزام میگردد .
پارس سرویس دارای تکنسین های مجرب برای دستگاه های , آمریکایی , اروپایی , ژاپنی , کره ای و ایرانی
دارای گواهینامه استاندارد ایزو 9001

سوالات متداولی که برای مشتریان محترم پارس سرویس در رابطه با تعمیرات ماشین لباسشویی به وجود آمده به شرح زیر می باشد:

چرا …
لباسها را خوب نمیشوید ؟
دیگ ماشین لباسشویی نمیچرخد ؟
ماشین لباسشویی روشن نمیشود ؟
ماشین لباسشویی در حین کار صدا میدهد و تکان میخورد ؟
درب ماشین لباسشویی بسته نمیشود ؟
درب ماشین لباسشویی قفل شده و باز نمیشود ؟
هنگامیکه خشک کن شروع به کار میکند ماشین لباسشویی صدا میدهد ؟
تایمر ماشین لباسشویی خراب شده است ؟
لاستیک درب لباسشویی دچار پارگی شده ؟
تسمه ماشین لباسشویی پاره شده است ؟
کمک ماشین لباسشویی خراب شده است ؟
سه نظام ، کاسه نمد ، بلبرینگ و…
ماشین لباسشویی جرم و رسوب گرفته و بوی بدی می دهد .
بعضی اوقات لباسها داخل ماشین لباسشویی دچار پارگی و آسیب می شوند .
آب داخل ماشین لباسشویی مانده و آب را تخلیه نمی کند .
ماشین لباسشویی شستشو را کامل انجام نداده و برنامه نیمه کاره می ماند .
هنگام شستشو پودر در محفظه جاپودری ماشین لباسشویی می ماند .
بدنه ماشین لباسشویی برق دارد .
ماشین لباسشویی از کار افتاده و اصلا روشن نمی شود .
لباسها در ماشین لباسشویی بیش از حد چروک میشود .
ماشین لباسشویی لرزش شدید داشته و از جای خود تکان می خورد .
ماشین لباسشویی صدای زیاد و غیر طبیعی دارد .
نمایشگر ماشین لباسشویی کد خطا (ERROR) نشان می دهد .
از زیر ماشین لباسشویی آب نشت می کند.

تعمیر انواع ماشین لباسشویی در تهران

انواع لباسشویی :

  1. ماشین لباسشویی درب از بالا معمولی
  2. ماشین لباسشویی درب از بالا دوقلو
  3. ماشین لباسشویی درب از جلو

 

نکات مهم هنگام خرید ماشین لباسشویی:

پیش از انتخاب ماشین لباسشویی بهتر است که شرکت های گارانتی دهنده رسمی را بشناسید و این نکته را بدانید که مهم ترین نکات انتخاب یک ماشین لباسشویی شرکت گارانتی دهنده آن می باشد نه صرفاً رنگ و ظاهر فریبنده دستگاه! فریب برند و ظاهر ماشین لباسشویی را نخورید و به نکات زیر توجه کنید:

به وجود علامت استاندارد ایمنی و برچسب مصرف انرژی دقت نمایید.توان مصرفی ماشین لباسشویی به طور متوسط حدود 5/1تا 2کیلووات در ساعت است که بیشتر این توان برای گرم کردن آب بکار می رود.بنابراین اگر از ماشین هایی با تغذیه آب گرم استفاده شود و یا در موارد غیر ضروری از درجه شست و شو با آب سرد ماشین لباسشویی بیشتر استفاده کنیم تا حدود زیادی در مصرف آب صرفه جویی می شود.

باید توجه داشت که ماشین لباسشویی چه امکاناتی برای شستشو به شما می دهد.قابلیت شست و شو با آب سرد یا درجه حرارت پایین ،امکان تعیین تعداد دور آبکشی در دقیقه و …از جمله امکانات مفیدی هستند که میتوانند در کاهش مصرف برق بسیار موثر باشد.به این نکته نیز توجه داشته باشید که ماشین لباسشویی شما هرچقدر ساده تر باشد مراحل تعمیر ماشین لباسشویی شما هم کمتر می شود و راحت تر مشکل آن برطرف می شود.

ماشین هایی با محور افقی کمتر از ماشین های با محور عمودی آب مصرف می کنند.بعضی از انواع ماشین های لباسشویی با محور افقی فقط به اندازه یک سوم سایر ماشین ها آب مصرف می کنند .لذا از میزان مصرف آب دستگاه نیز اطمینان حاصل نمایید،کارایی شست و شو در ماشین های محور افقی نیز بیشتر است.

بطور میانگین عمر یک ماشین لباسشویی000 10برآورد شده است که با استفاده بهینه و رعایت اصول صرفه جویی و استفاده کمتر (به طور متوسط 2 بار در هفته)می توان حداقل 10 سال کار با خرابی کم از آن انتظار داشت.

 

نحوه استفاده درست از ماشین لباسشویی:

استفاده بیش از حد نرمال از پودر ماشین لباسشویی باعث بهتر تمیز شدن لباسهای شما نخواهد شد .برای بهتر تمیز شدن به زمانبندی و انتخاب نوع برنامه نسبت به جنس و کثیف بودن آن دقت بیشتری داشته باشید .در صورت استفاده از نرم کننده ابتدا آن را با آب رقیق کنید بعد در مخزن بریزید .

به نسبت بو نوع جنس ، کثیفی زمانبندی مناسبی را برای شستشو انتخاب کنید و همه لباس ها را با یک درجه ثابت نشورید ؛ تا از لباسشویی خود رضایت کامل را داشته باشید.در پست “ترفندهایی برای استفاده از ماشین لباسشویی” میتوانید مطالب مفیدی را بیاموزید.

حتما نباید با سرعت دور تند نسبت به خشک شدن لباسها اقدام کرد پس نسبت به نوع و جنس لباسهای خود دور خشک کن را تنظیم نمایید .

بعد از هر بار شستشو به دستگاه خود دو ساعت استراحت دهید و سپس درب ماشین لباسشویی را باز بگذارید و هر دو ماه یک بار با جرم گیر مخصوص دستگاه خود را جرم گیری نمایید .

برای جلو گیری از ایجاد سروصدای شدید ، لرزش و حرکت دستگااه در هنگام چرخش (خشک شدن البسه) باید دستگاه خود را تراز نمایید. برای تراز نمودن ماشین لباسشویی شما میتوانید با استفاده از یک آچار ( آچار مخصوص پایه های لباسشویی )مهره قفل کننده پایه را در جهت عقربه های ساعت چرخانده و شل نمایید . با چرخاندن پایه دستگاه نسبت به تغییرارتفاع آن اقدام نمایید.

نکته مهم: هر چهار پایه لباسشویی باید کاملا روی زمین قرار داشته باشند تا لباسشویی لق نزند . با استفاده از یک تراز حبابدارسطح ماشین لباسشویی را چک کنید و در صورت لزوم سطح دستگاه را تنظیم نمایید . سپس مهره قفل شو را تا حد مماس بدنه محکم کنید و ارتفاع را تنظیم نمایید .

احتیاط: مهره های قفل شوی هر چهار پایه دستگاه را تا حد بدنه محکم کنید .

لباسهایی با جنس ابریشم را باید با دست بشویید مگر اینکه بر روی اتیکت درج شده بر روی لباس تان به شما این امکان را داده باشد که لباس را در ماشین لباس شویی قرار دهید، برنامه ی ماشین لباسشویی را باید در 30 درجه و بر روی لباس های ظریف قرا دهید، اگر لباسی با جنس ابریشم را می خواهید با دست بشویید بهتر است لباس تان را داخل یک ظرف آب قرار دهید، کمی پودر در آب بریزید و اجازه دهید که ظرف کف کند و بعد لباستان را داخل ظرف بگذارید. نکته ی مهم و قابل توجهی در رابطه با لباس های ابریشم وجود دارد، برای اینکه لباستان با جنس ابریشم خشک شود، هرگز لباستان را در معرض مستقیم نور خورشید قرار ندهید، در فضای معمولی خانه قرار دهید تا لباستان خشک شود.

لباس هایی با جنس کتان را می توانید با کمک ماشین لباسشویی بشویید و در دمای 50 درجه نه بیشتر. برای خشک شدن لباس های کتان نیز توصیه می شود که این لباس ها را نیز در معرض مستقیم نور خورشید قرار ندهید.

نحوه ی شستشوی لباس هایی با جنس نخ نیز همانند شست و شوی لباس هایی با جنس کتان می باشد فقط در تنها موضوعی که تفاوت دارند این است که لباسهایی با جنس نخ را می توانید در معرض مستقیم نور خورشید قرار دهید در صورتی که در لباس هایی با جنس کتان شما چنین اقدامی را نمی توانستید انجام دهید.

لباس هایی با جنس پشم را می توانید در داخل ماشین لباسشویی قرار دهید اما نه با برنامه ی شستشوی بلند مدت بلکه با برنامه ی شست و شوی کوتاه تنظیم کنید. برای شستن لباس های با جنس پشم نیز بر روی اتیکتی که بر روی لباس درج شده است دقت بفرمایید، ممکن است شما این امکان را نداشته باشید که لباس را در داخل ماشین لباسشویی بشویید و فقط باید لباس را با استفاده از دست بشویید.

نحوه نگهداری صحیح از ماشین لباسشویس:

لباسشویی باید در مکان خود به طور صحیح تراز باشد ، برای تراز کردن از پیچهای زیر ماشین استفاده کنید .
در مکانی که در معرض مستقیم اشعه آفتاب یا بارندگی یا سرما هست ، لباسشویی خود را نصب نفرمایید .
لبایسشویی شما از سطح دیوار بیش از 5 سانتی متر باید فاصله داشته باشد .

در هنگام کار ولوم تایمر را تغییر ندهید .

هنگام تغییر برنامه ابتدا ماشین لباسشویی خود را خاموش و سپس اقدام به تغییرات نمایید .
هنگامی که ماشین لباسشویی شما خاموش است ، فلکه شیر تغذیه آب را ببندید
بعد از شستشو ، آب باقیمانده لاستیک دور در ماشین را تخلیه و سپس آن را توسط پارچه نرم خشک نمایید .
هر چند وقت یکبار مطمئن شوید که لوله تخلیه یا شیلنگ خروجی وصل بوده و مسیر خروج آب مسدود نباشد .
بعد از هر شستشو در ماشین را باز بگذارید تا هوا داخل ماشین گردش نموده و رطوبت آن از بین برود .
هر چند وقت یکبار بدون ریختن لباس در ماشین برنامه کامل شستشو را با استفاده از یک ماده حلال کلسیم انجام دهید تا رسوبات ماشین پاک شود .

محفظه جا پودری را هر چند وقت یکبار تمیز نمایید .
برای دو شستشوی متوالی حداقل یکساعت فاصله قرار دهید .
استفاده از لوله کشی با شیر مخلوط و تولید آب ولرم در ماشین لباسشویی ، برای کاهش مصرف برق بسیار مفید خواهد بود .

 

دیگر خدمات تخصصی پارس سرویس

نصب , خدمات پس از فروش و تعمیرات تخصصی : ساید بای ساید , یخچال فریزر , لباس شویی , ظرفشویی , ماکروویو , انواع کولرهای گازی – تعمیر فقط در محل
سرویس های دوره ای لازم خانگی وتعویض کلیه فیلترهای داخلی و خارجی انواع ساید بای ساید ها
فیلتر های لباسشویی و ظرفشویی
سرویس های دوره ای کولر های گازی , شارژ گاز , جابه جایی و نصب مجدد
تامین مواد شوینده و جرم گیر استاندارد ظرفشویی و لباسشویی
عیب یابی ماکروفر و فرهای توکار

شماره تماس سرویس و امور مشترکین : 02138429

سرعت در پاسخگویی , تخصص فنی , رضایت مشتری

تماس سریع با کارشناس