تلفن پشتیبانی 38429 - 021

تعمیر ماشین لباسشویی هوور با کمترین هزینه و زمان

شرکت خدمات پس از فروش لوازم خانگی > تعمیر ماشین لباسشویی هوور با کمترین هزینه و زمان

هوور (The Hoover Company) یک شرکت آمریکایی سازنده انواع جاروبرقی و تجهیزات تمیزکننده طبقات است که در سال ۱۹۰۸ و در کنتن شمالی در ایالت اوهایو بنیان نهاده شد. همچنین بخش عمده‌ای از این شرکت در انگلستان تاسیس شد و در اوایل و میانه قرن بیستم به نقطه‌ای رسید که در انگلستان و ایرلند بطور کلی جاروبرقی صرف نظر از نام تجاری آن با نام هوور شناخته می‌شد.

شرکت هوور تا سال ۲۰۰۶ بخشی از شرکت ویلپول بود ولی بعد از آن به شرکت تکترونیک به مبلغ ۱۰۷ میلیون دلار فروخته شد. شرکت هوور انگلستان-اروپا در سال ۱۹۹۳ از شرکت هوور آمریکا جدا شد. اکنون این شرکت به تولید انواع لوازم خانگی و از جمله ماشین ظرفشویی می‌پردازد.در زمینه پشتیبانی تعمیر ماشین لباسشویی هوور به دلیل یکسری مشکلات و حدودیت های تحریم در کشور ما با کندی انجام می گیرد.

تعمیر ماشین لباسشویی هوور 

 تعمیر ماشین لباسشویی هوور

پارس سرویس با کادری مجرب و متخصص و 360 نمایندگی مجاز در سراسر کشور در خدمت شما مشریان عزیز است تا در زمینه تعمیر ماشین لباسشویی هوور به شما عزیزان خدمات دهد.در حفظ و نگهداری لباسشویی هوور خود خیلی دقت نمایید بدلیل اینگه در صورت خرب شدن آن متحمل هزینه های زیادی خواهید شد اگر که بخواهید قطعات اصلی آن را بخرید.

مشکلات احتمالی‌ای که ممکن است برای ماشین لباسشویی هوور پیش بیاید عبارت اند از:

 • جمع شدن جرم و رسوب و استشمام بوی بد در ماشین لباسشویی .
 • بعضی اوقات لباسها داخل ماشین لباسشویی دچار پارگی و آسیب می شوند.
 • جمع شدن آب در داخل ماشین لباسشویی تخلیه نشدن آن .
 • ماشین لباسشویی شستشو را کامل انجام نداده و برنامه نیمه کاره می ماند.
 • ماندن بقایاری پودر در محفظه جاپودری ماشین لباسشویی .
 • اتصال برق در بدنه ماشین لباسشویی .
 • ماشین لباسشویی از کار افتاده و اصلا روشن نمی شود.
 • بعد از اتمام شستشو درب ماشین لباسشویی باز نمی شود.
 • لباسها در ماشین لباسشویی بیش از حد چروک میشود.
 • ماشین لباسشویی لرزش شدید داشته و از جای خود تکان می خورد.
 •  صدای زیاد و غیر طبیعی ماشین لباسشویی دارد.
 • اعلام خطا در نمایشگر ماشین لباسشویی.
 • از زیر ماشین لباسشویی آب نشت می کند.

در صورت بروز هر کدام از موارد بالا برای ماشین لباسشویی هوور اصلاً نگران نباشید، کافی است با شماره تلفن 38429-021 تماس بگیرید تا تعمیرکاران مجرب و متخصص ما در اسرع وقت در محل حاضر شوند و پس از عیب‌یابی مشکل را رفع کنند.

hoover washing machine

چرا تعمیر ماشین لباسشویی هوور خود را به پارس سرویس بسپاریم؟

تخصص : اولین توجیه برای اینکه تعمیر ماشین لباسشویی‌ را به ما بسپارید این است که ما مجموعه‌ای متخصص هستیم که به صورت حرفه‌ای خدمات مربوط به تعمیر، نگهداری، نصب و سرویس انواع ماشین لباسشویی‌ها را به شما مشتریان عزیز ارائه می‌دهیم.

تجربه : پارس سرویس مجموعه‌ای با سابقه است که سال‌ها در زمینه تعمیر لوازم خانگی تجربه دارد. این تجربه و سابقه می‌تواند تضمینی برای ارائه خدمات خوب به مشتریان عزیز باشد.

مشتری‌مداری : هدف ما کسب رضایت شماست. مشتری‌مداری سرلوحه کار ماست و تمام توان‌مان را به کار می‌گیریم تا بهترین خدمات را به شما ارائه دهیم.

قیمت مقرون به صرفه بودن : ما نگرانی شما را درباره هزینه‌ها به خوبی درک و تلاش می‌کنیم تا بهترین خدمات را با مقرون به صرفه‌ترین قیمت به شما عرضه کنیم.

احترام به وقت مشتریان : زمان برای ما اهمیت زیادی دارد. به خوبی متوجه ارزش وقت شما و خودمان هستیم. به همین دلیل سعی می‌کنیم در اسرع وقت برای حل مشکل شما اقدام کنیم.

استفاده از قطعات اصل و شرکتی : همواره استفاده از قطعات اصل و شرکتی توسط تعمیرگاه‌ها، یکی از دغدغه‌های مشتریان عزیز است. این نگرانی شما را به خوبی درک می‌کنیم و با استفاده از قطعات اصلی کیفیت کارمان را تضمین می‌نماییم.

 hoover washing machine repair

سخن آخر

هدف ما در مجموعه پارس سرویس این است که بهترین خدمات را با مناسب‌ترین قیمت و در کمترین زمان ممکن به شما مشتریان عزیز ارائه دهیم. به خوبی می‌دانیم که کیفیت خدماتمان ضمانتی برای اعتماد هر چه بیشتر شما به ماست. امیدواریم بتوانیم اعتماد شما به جلب نماییم تا بتوانید با خیالی آسوده تعمیر ماشین لباسشویی هوور خودتان را به ما بسپارید.

تماس سریع با کارشناس