تلفن پشتیبانی 38429 - 021

تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت با منزل با کمترین هزینه

شرکت خدمات پس از فروش لوازم خانگی > تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت با منزل با کمترین هزینه

ایندزیت، (به ایتالیایی: Indesit) شرکت لوازم خانگی ایتالیایی و چندملیتی است، که دفتر مرکزی آن، در شهر فابریانو، استان آنکونا، ایتالیا قرار دارد. شرکت ایندزیت، از پیشروهای تولید لوازم خانگی در اروپا است و به‌ عنوان دومین تولیدکننده بزرگ لوازم خانگی مدرن در اروپا و پنجمین در جهان به‌شمار می‌آید.و بسیاری از مردم اروپا از این برند استفاده می کنند و نسبت به تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت هم باید گفت که از بالاترین درصد رضایت مندی مشتری در سطح اروپا برخوردار است.

تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت

تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت

پارس سرویس با کادری مجرب و متخصص در خدمت شما مشتریان عزیز است تا در زمینه تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت به شما عزیزان خدمات ارائه دهد.

ماشین لباسشویی یکی از وسایل ضروری هر خانه‌ای است و تقریباً به تعداد خانوارهای ایرانی، لباسشویی در کشور وجود دارد. با توجه به این حجم استفاده، لازم است که تمهیدات لازم برای ارائه خدمات پس از فروش لباسشویی اندیشیده شود.

پارس سرویس با درک ضرورت بالا تلاش کرده است تا بهترین خدمات را در زمینه تعمیر انواع برندهای ماشین لباسشویی و از جمله ماشین لباسشویی ایندزیت به شما مشتریان عزیز ارائه دهد.

مشکلاتی که ممکن است برای ماشین لباسشویی شما پیش بیاید عبارت اند از:

 • لباسشویی از کار بیفتد و روشن نشود.
 • لباسشویی آب را تخلیه نکند.
 • لباسشویی لباسها را خوب نشوید.
 • لباسشویی هنگام کار صدا بدهد.
 • لباسشویی لباسها را خشک نکند.
 •  لباسشویی در حین کار لرزش داشته باشد.
 • از لباسشویی آب چکه کند.
 •  لباسشویی برق داشته باشد.
 • درب لباسشویی باز یا بسته نشود.

washine_machine

در صورت بروز هر کدام از مشکلات بالا برای ماشین لباسشویی ایندزیت نگران نباشید، کافی است با ما با شماره 38429-021 تماس بگیرید تا تعمیرکاران ما در اسرع وقت در محل حاضر شوند و پس از عیب‌یابی نسبت به تعمیر به موقع ماشین لباسشویی محبوب شما اقدام نمایند.

همچنین می توانید در مقاله “چه چیزهایی را با ماشین لبایشویی بشوییم” از نحوه استفاده بهینه از این وسیله محوری در خانه بیشتر اطلاع پیدا کنیم.

چرا تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت خود را به پارس سرویس بسپاریم؟

دلایل زیادی وجود دارد که شما مجاب شوید تا تعمیر لوازم خانگی و از جمله تعمیر لباسشویی محبوبتان را به پارس سرویس بسپارید. برخی از این دلایل عبارت اند از:

 • پارس سرویس مجموعه‌ای با تجربه است که سال‌هاست نمایندگی مجاز تعمیر لوازم خانگی از جمله تعمیر لباسشویی آاگ فعالیت دارد. تجربه ما تضمینی برای ارائه خدمات خوب به شما مشتریان عزیز خواهد بود.
 • پارس سرویس با تعمیرکاران متخصص و کاربلد همکاری می‌کند تا بتواند خدماتی شایسته را به شما مشتریان عزیز ارائه دهد. با سپردن تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت خود به تعمیرکاران متخصص و کاربلد ما، دیگر نگرانی‌ای بابت دریافت بهترین خدمات نخواهید داشت.
 • ما در مجموعه پارس سرویس تلاش کرده‌ایم تا بهترین خدمات را با مناسب‌ترین قیمت به شما عزیزان ارائه دهیم. ما نگرانی شما را در مورد هزینه تعمیرات به خوبی درک می‌کنیم و با توجه به خدمات مطلوبی که ارائه می‌دهیم شما می‌توانید مطمئن باشید که هزینه‌ اضافی‌ای را پرداخت نخواهید کرد.
 • استفاده از قطعات اصل و شرکتی یکی دیگر از اولویت‌های ماست. اعتقاد داریم که شما مشتریان عزیز لایق بهترین‌ها هستید و به همین دلیل تلاش داریم که بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه دهیم.
 • زمان برای ما ارزشمند است. برای زمان شما نیز ارزش قائل هستیم. پس از تماس شما با پارس سرویس، در اسرع وقت در محل حاضر می‌شویم و مشکل را رفع می‌کنیم. بنابراین در مورد تعمیر به موقع ماشین لباسشویی خود نگران نباشید.

Indesit washing machine repair

مراقبت از ماشین لباسشویی ایندزیت:

 • سعی کنید برای جلوگیری از خرابی ماشین لباسشویی، آن را در محیط هائی که احتمال دارد آب به زیر آن برود، نگذارید. اگر مجبور بودید لباسشویی را در چنین محلی بگذارید، آن را از سطح زمین بالاتر قرار دهید.
 • اگر لباسشویی دیجیتال شما خطائی را بر روی صفحه نمایش داد می توانید از کاتالوگی که در بخش آموزش تعمیرات لباسشویی در اختیار شما قرار دارد، استفاده کنید. با استفاده از این کاتالوگ می‌توانید تعمیر ماشین لباسشویی را تا جائی که ممکن است، خودتان انجام دهید.
 • اگر دیدید که صداهای عجیبی از موتور ماشین لباسشویی بیرون می آید و یا به طور ناگهانی از حرکت ایستاد و درب آن قفل مانده بود، خودتان قبل از تعمیر لباسشویی، با دقت کد خطای آن را بخوانید و راهنمای آن را از بخش آموزش تعمیر لباسشویی ایندزیت در اینترنت مطالعه کنید.

سخن آخر

پارس سرویس دغدغه مشتریان عزیز را در زمینه خدمات پس از فروش و به ویژه تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت به خوبی درک کرده است، در همین راستا تلاش داریم بهترین خدمات را به شما عزیزان که لایق بهترین‌ها هستید، ارائه دهیم. پس با ما باشید تا بهترین خدمات را با مناسب‌ترین قیمت و در اسرع وقت دریافت کنید.

تماس سریع با کارشناس