تلفن پشتیبانی 38429 - 021

تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا در منزل بصورت تضمینی

شرکت خدمات پس از فروش لوازم خانگی > تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا در منزل بصورت تضمینی

اسنوا شرکت ایرانی تولیدکنندهٔ لوازم خانگی است. اسنوا ابتدا در سال ۱۳۸۴ در کارخانه‌ای به مساحت ۲۵۰۰۰ متر مربع در مورچه‌خورت اصفهان، با تولید انواع اجاق گاز و کولر آبی آغاز به کار کرد و اکنون دایره محصولات تولیدی آن اکثر لوازم خانگی اصلی را شامل می شود.اجاق گازهای توکار و ایستاده، تهویه آشپزخانه، مایکروفر، سینی ظرفشویی، دورنما (گیرنده تلویزیون) ، جاروبرقی و ماشین لباسشویی از جمله این محصولات است.این شرکت توانسته با خدمات پشتیبانی و تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا جای خود را در آشپزخانه های ایرانی باز کند.

snowa washing machine

تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا

پارس سرویس با کادری مجرب و متخصص در خدمت شما مشتریان عزیز است تا در زمینه تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا به شما عزیزان خدمات ارائه دهد.

ماشین لباسشویی یکی از وسایل ضروری هر خانه‌ای است و تقریباً به تعداد خانوارهای ایرانی، لباسشویی در کشور وجود دارد. با توجه به این حجم استفاده، لازم است که تمهیدات لازم برای ارائه خدمات پس از فروش لباسشویی اندیشیده شود.پارس سرویس با درک این ضرورت تلاش کرده است تا بهترین خدمات را در زمینه تعمیر انواع برندهای ماشین لباسشویی و از جمله ماشین لباسشویی اسنوا به شما مشتریان عزیز ارائه دهد.

در مورد تعمیر لباسشویی اسنوا باید گفت که این شرکت با پشتیبانی خوب محصولات خود و ارائه قطعات مختلف به بازار ما را در این کار بسیار یاری نموده است و می شود گفت بسیاری از مشکلات این لبایشویی ایرانی را می توان به راحتی و بی دقدقه با هزینه پایین برطرف کرد.

 

مشکلاتی که ممکن است برای ماشین لباسشویی شما پیش بیاید عبارت اند از:

 • لباسشویی از کار بیفتد و روشن نشود.
 • لباسشویی آب را تخلیه نکند.
 • لباسشویی لباسها را خوب نشوید.
 • صدای شدید لباسشویی هنگام کار کردن.
 • لباسشویی لباسها را خشک نکند.
 •  لباسشویی در حین کار لرزش داشته باشد.
 • چکه کردن آب از لباسشویی.
 •  لباسشویی برق داشته باشد.
 • درب لباسشویی باز یا بسته نشود.

در صورت بروز هر کدام از مشکلات بالا برای ماشین لباسشویی اسنوا نگران نباشید، کافی است با ما با شماره 38429-021 تماس بگیرید تا تعمیرکاران ما در اسرع وقت در محل حاضر شوند و پس از عیب‌یابی نسبت به تعمیر به موقع ماشین لباسشویی محبوب شما اقدام نمایند.

چرا تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا خود را به پارس سرویس بسپاریم؟

دلایل زیادی وجود دارد که شما مجاب شوید تا تعمیر لوازم خانگی و از جمله تعمیر لباسشویی محبوبتان را به پارس سرویس بسپارید. برخی از این دلایل عبارت اند از:

 • پارس سرویس مجموعه‌ای با تجربه است که سال‌هاست در زمینه تعمیر انواع لوازم خانگی از جمله تعمیر لباسشویی اسنوا فعالیت دارد. تجربه ما تضمینی برای ارائه خدمات خوب به شما مشتریان عزیز خواهد بود.
 • پارس سرویس با تعمیرکاران متخصص و کاربلد همکاری می‌کند تا بتواند خدماتی شایسته را به شما مشتریان عزیز ارائه دهد. با سپردن تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا خود به تعمیرکاران متخصص و کاربلد ما، دیگر نگرانی‌ای بابت دریافت بهترین خدمات نخواهید داشت.
 • ما در مجموعه پارس سرویس تلاش کرده‌ایم تا بهترین خدمات را با مناسب‌ترین قیمت به شما عزیزان ارائه دهیم. ما نگرانی شما را در مورد هزینه تعمیرات به خوبی درک می‌کنیم و با توجه به خدمات مطلوبی که ارائه می‌دهیم شما می‌توانید مطمئن باشید که هزینه‌ اضافی‌ای را پرداخت نخواهید کرد.
 • استفاده از قطعات اصل و شرکتی یکی دیگر از اولویت‌های ماست. اعتقاد داریم که شما مشتریان عزیز لایق بهترین‌ها هستید و به همین دلیل تلاش داریم که بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه دهیم.
 • زمان برای ما ارزشمند است. برای زمان شما نیز ارزش قائل هستیم. پس از تماس شما با پارس سرویس، در اسرع وقت در محل حاضر می‌شویم و مشکل را رفع می‌کنیم. بنابراین در مورد تعمیر به موقع ماشین لباسشویی خود نگران نباشید.

 تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا

مراقبت از ماشین لباسشویی اسنوا:

 • سعی کنید برای جلوگیری از خراب شدن ماشین لباسشویی، آن را در محیط هائی که احتمال دارد آب به زیر آن برود، نگذارید. اگر مجبور بودید لباسشویی را در چنین محلی بگذارید، آن را از سطح زمین بالاتر قرار دهید.
 • اگر لباسشویی دیجیتال شما خطائی را بر روی صفحه نمایش داد می توانید از کاتالوگی که در بخش آموزش تعمیرات لباسشویی در اختیار شما قرار دارد، استفاده کنید. با استفاده از این کاتالوگ می‌توانید تعمیر ماشین لباس شویی را تا جائی که ممکن است، خودتان انجام دهید.
 • اگر دیدید که صداهای عجیبی از موتور ماشین لباسشویی بیرون می آید و یا به طور ناگهانی از حرکت ایستاد و درب آن قفل مانده بود، خودتان قبل از تعمیر لباسشویی، با دقت کد خطای آن را بخوانید و راهنمای آن را از بخش آموزش تعمیر لباسشویی اسنوا در اینترنت مطالعه کنید.

 

سخن آخر

تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا کاری تخصصی است و باید به افراد کاربلد سپرده شود. بنابراین، در انتخاب مراکز خدماتی معتبر نهایت دقت را داشته باشید تا از بروز مشکلات احتمالی جلوگیری کنید. پارس سرویس دغدغه مشتریان عزیز را در زمینه خدمات پس از فروش و به ویژه تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا به خوبی درک کرده است، در همین راستا تلاش داریم بهترین خدمات را به شما عزیزان که لایق بهترین‌ها هستید، ارائه دهیم. پس با ما باشید تا بهترین خدمات را با مناسب‌ترین قیمت و در اسرع وقت دریافت کنید.

تماس سریع با کارشناس