تلفن پشتیبانی 38429 - 021

تعمیر ماشین لباسشویی آاگ بصورت تخصصی و با هزینه مناسب

شرکت خدمات پس از فروش لوازم خانگی > تعمیر ماشین لباسشویی آاگ بصورت تخصصی و با هزینه مناسب

پارس سرویس با کارشناسانی متخصص و کاربلد آماده است تا در زمینه تعمیر ماشین لباسشویی آاگ در خدمت شما مشتریان عزیز باشد.
گفتنی است، شرکت AEG مخفف (General electricity company) یک شرکت آلمانی ساخت لوازم خانگی است که از فناوری‌های نوین در ساخت ماشین لباسشویی‌هایش استفاده می‌کند و این محصولات طرفداران زیادی در داخل ایران دارند. به موازات استفاده از تکنولوژی‌های نوین در این ماشین‌های لباسشویی، لزوم متخصص بودن تعمیرکاران بیش از پیش مطرح شده است.

aeg washing machine

در حال حاضر تعمیرکارانی که دوره‌های تخصصی را ندیده باشند و با آخرین فناوری‌های لباسشویی‌های آاگ آشنا نباشند، نمی‌توانند از عهده تعمیر آن‌ها برآیند. از سوی دیگر با توجه به اینکه این ماشین‌های لباسشویی طرفداران زیادی در داخل ایران دارند، ارائه خدمات پس از فروش برای آن‌ها ضروری است.
پارس سرویس با درک ضرورت‌های موجود در خدمت شما مشتریان عزیز است تا با متخصصان ماهر و کاربلد در زمینه تعمیر ماشین لباسشویی آاگ در خدمت شما عزیزان باشد.

مراقبت از ماشین لباسشویی آاگ:
1- سعی کنید برای جلوگیری از خراب شدن ماشین لباسشویی، آن را در محیط هائی که احتمال دارد آب به زیر آن برود نگذارید. اگر مجبور بودید لباسشویی را در چنین محلی بگذارید، آن را از سطح زمین بالاتر قرار دهید.
2- اگر لباسشویی دیجیتال شما خطائی را بر روی صفحه نمایش داد می توانید از کاتالوگی که در بخش آموزش تعمیرات لباسشویی در اختیار شما قرار دارد، استفاده کنید. با استفاده از این کاتالوگ می‌توانید تعمیر ماشین لباسشویی را تا جائی که ممکن است، خودتان انجام دهید.

3- اگر دیدید که صداهای عجیبی از موتور ماشین لباسشویی بیرون می آید و یا به طور ناگهانی از حرکت ایستاد و درب آن قفل مانده بود، خودتان قبل از تعمیر لباسشویی، با دقت کد خطای آن را بخوانید و راهنمای آن را از بخش آموزش تعمیر لباسشویی آاگ در اینترنت مطالعه کنید.
اگر نکات بالا را رعایت کردید و باز هم ماشین لباسشویی آاگ شما با مشکلی مواجه شد که نتوانستید از عهده تعمیر آن برآیید، نگران نباشید. فقط کافی است با شماره تلفن 38429-021 تماس بگیرید تا تعمیرکاران متخصص ما در اسرع وقت در محل حاضر شوند و مشکل را برایتان رفع کنند.

به طور کلی و با رعایت یکسری نکات و پرهیز از استفاده نادرست از ماشین لباسشویی می توانید برای سال ها بدون دردسر از این دستگاه استفاده کنید.

AEG washing machine repair

تعمیر ماشین لباسشویی آاگ (AEG)

چرا تعمیر ماشین لباسشویی آاگ خود را به پارس سرویس بسپاریم؟

دلایل زیادی وجود دارد که شما مجاب شوید تا تعمیر لوازم خانگی و از جمله تعمیر لباسشویی محبوبتان را به پارس سرویس بسپارید.برخی از این دلایل عبارت اند از:
• پارس سرویس مجموعه‌ای با تجربه است که سال‌هاست در زمینه تعمیر انواع لوازم خانگی از جمله تعمیر لباسشویی آاگ فعالیت دارد. تجربه ما تضمینی برای ارائه خدمات خوب به شما مشتریان عزیز خواهد بود.
• پارس سرویس با تعمیرکاران متخصص و کاربلد همکاری می‌کند تا بتواند خدماتی شایسته را به شما مشتریان عزیز ارائه دهد. با سپردن تعمیرات ماشین لباسشویی آاگ خود به تعمیرکاران متخصص و کاربلد ما، دیگر نگرانی‌ای بابت دریافت بهترین خدمات نخواهید داشت.

• ما در مجموعه پارس سرویس تلاش کرده‌ایم تا بهترین خدمات را با مناسب‌ترین قیمت به شما عزیزان ارائه دهیم. ما نگرانی شما را در مورد هزینه تعمیرات به خوبی درک می‌کنیم و با توجه به خدمات مطلوبی که ارائه می‌دهیم شما می‌توانید مطمئن باشید که هزینه‌ اضافی‌ای را پرداخت نخواهید کرد.
• استفاده از قطعات اصل و شرکتی یکی دیگر از اولویت‌های ماست. اعتقاد داریم که شما مشتریان عزیز لایق بهترین‌ها هستید و به همین دلیل تلاش داریم که بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه دهیم.
• زمان برای ما ارزشمند است. برای زمان شما نیز ارزش قائل هستیم. پس از تماس شما با پارس سرویس، در اسرع وقت در محل حاضر می‌شویم و مشکل را رفع می‌کنیم. بنابراین در مورد تعمیر به موقع ماشین لباسشویی آاگ خود نگران نباشید.

تعمیر ماشین لباسشویی آاگ

سخن آخر
ما در مجموعه پارس سرویس تلاش می‌کنیم که بهترین خدمات را با مناسب‌ترین هزینه و در کمترین زمان ممکن به شما عزیزان ارائه دهیم. اعتقاد داریم که کیفیت بهترین تبلیغ برای ماست. هدف ما جلب رضایت شما مشتریان عزیز است تا با خیالی آسوده تعمیر لوازم خانگی و از جمله تعمیر ماشین لباسشویی آاگ خود را به ما بسپارید.

اگر نیاز به تعمیر ماشین لباسشویی AEG دارید همین حالا با ما تماس بگیرید

تلفن تماس : ۰۲۱۳۸۴۲۹

تماس سریع با کارشناس