تلفن پشتیبانی 38429 - 021

تعمیر ماشین ظرفشویی کندی با کمترین هزینه و زمان

شرکت خدمات پس از فروش لوازم خانگی > تعمیر ماشین ظرفشویی کندی با کمترین هزینه و زمان

تعمیر ماشین ظرفشویی کندی (Candy)

پارس سرویس با بیش از 360 شعبه در سراسر کشور و در اختیار داشتن کادری مجرب و متخصص و در خدمت شما مشتریان عزیز است تا در زمینه تعمیر ماشین ظرفشویی کندی به کمکتان بشتابد.در نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی کندی به مشتریان توصیه هایی می شود که نه تنها نیاز شما به تعمیر ماشین ظرفشویی کندی را به حداقل میرساند بلکه طول عمر دستگاه را نیز افزایش میدهد.

تعمیر ماشین ظرفشویی کندی

تاریخچه‌ای مختصر درباره شرکت کندی

در سال ۱۹۴۵ که دنیا در حال تغییر و تحول و دگرگونی بود برند کندی توسط برادران فوماگالی متولد شد. این برند توانست اولین ماشین لباسشویی اتوماتیک در تاریخ صنعت لوازم خانگی ایتالیا را با نام تجاری کندی روانه بازار کند.

پس از موفقیت این محصول و استقبال از آن، این مجموعه با فعالیت روز افزون خود توانسته تا به امروز که ۷۰ سال از تولد این برند می گذرد، محبوبیت زیادی در سراسر جهان برای خود کسب کند و سبد کالایی کاملی اعم از لباسشویی، ظرفشویی، جاروبرقی و انواع لوازم لوکس را با بالاترین کیفیت و تکنولوژی روانه بازاردنیا کند.

ماشین ظرفشویی کندی طرفداران خاص خودش را در کشور ما دارد و از بهترین مدل های ظرفشویی می باشد و با توجه به استفاده از آن در داخل ایران لزوم ارائه خدمات پس از فروش در این زمینه مطرح شده است.

چرا تعمیر ماشین ظرفشویی کندی خود را به پارس سرویس بسپاریم؟

دلایل متعددی برای انتخاب پارس سرویس وجود دارد که در ادامه به بعضی از آن‌ها اشاره می‌‌کنیم:

تعمیر ماشین ظرفشویی کندی

تخصص : پارس سرویس یک مجموعه متخصص در زمینه تعمیر لوازم خانگی مختلف از جمله ماشین ظرفشویی است. کارشناسان متخصص ما آماده هستند تا در اسرع وقت نسبت به عیب‌یابی ماشین ظرفشویی شما اقدام نمایند و مشکل را رفع کنند.

تجربه : موضوع دوم این است که پارس سرویس تجربه‌ای بیش از یک دهه در زمینه تعمیر لوازم خانگی مختلف دارد. بنابراین خیالتان از این بابت راحت خواهد بود که تعمیر لوازم خانگی‌تان را به افراد تازه‌کار نمی‌سپارید.

مشتری‌مداری : یکی از اصول اولیه کار ما مشتری‌مداری است. رضایت مشتری هدف ماست. ما در پارس سرویس معتقدیم که همیشه حق با مشتری است، بنابراین تلاش داریم که بهترین خدمات را به شما ارائه دهیم.

کیفیت خدمات : ما در پارس سرویس اعتقاد داریم که کیفیت خدمات تضمین‌کننده رضایت شما مشتریان عزیز است. از آنجایی که هدف ما جلب رضایت شماست، تمام تلاش خود را به کار می‌گیریم که بهترین خدمات را به شما ارائه دهیم.

پاسخ‌گویی در سریع‌ترین زمان ممکن :نیک می‌دانیم که زمان ارزشمند است. به ویژه زمانیکه لوازم خانگی خراب می‌شود اهمیت این موضوع دو چندان می‌شود. بنابراین، آماده‌ایم تا در اسرع وقت نسبت به رفع مشکلات شما مشتریان گرامی اقدام نماییم.

ارائه بهترین خدمات با کمترین هزینه :معمولاً هزینه تعمیرات یکی از موضوعات مهم برای مشتریان است و ما با توجه به این دغدغه شما عزیزان تلاش داریم که بهترین خدمات را با کمترین هزینه ارائه دهیم.

 candy dishwasher

تعمیر ماشین ظرفشویی کندی شامل موارد زیر می‌شود:

  • تعویض پمپ تخلیه ماشین ظرفشویی کندی
  • تعمیر تایمر ماشین ظرفشویی کندی
  • تعویض تایمر ماشین ظرفشویی کندی
  • تعویض موتور ماشین ظرفشویی کندی

پارس سرویس تمامی این خدمات را به شما مشتریان عزیز ارائه می‌دهد. تجربه ما ضمانتی برای ارائه خدمات خوب به شما عزیزان خواهد بود.

نشتی آب ماشین ظرفشویی کندی

دلایل زیادی موجب نشتی آب ماشین ظرفشویی کندی می تواند وجود داشه باشد اما بطور کلی دو مورد شیلنگ های ورودی و خروجی ماشین ظرفشویی کندی و پمپ تخلیه دستگاه ممکن است دلیل بوجود آمدن این مشکل باشد که به اختصار توضیحاتی را خدمت شما ارائه می دهیم.

  • بررسی شیلنگ ماشین ظرفشویی کندی

برای اطمینان از عدم پارگی و گرفتگی در آن ابتدا باید ماشین ظفشویی کندی را از داخل کابینت به آرامی بیرون بکشید .قبل از جدا کردن شیلنگ از ظرفشویی کندی حتما یک لگن در زیر شیلنگ قرار دهید تا از ریختن آب در آشپزخانه جلوگیری کنید.در صورت مشاهده هر گونه آسیب دیدگی در شیلنگ تخلیه اقدام به تعمیر ماشین ظرفشویی کندی (Candy) به واسطه تعویض شیلنگ تخلیه نمایید.

  • بررسی پمپ تخلیه دستگاه

مکان نصب پمپ تخلیه ماشین ظرفشویی کندی در پشت پنل جلویی دستگاه می باشد شما می توانید پس از بازکردن پیچ ها و برداشتن پنل جلویی به پمپ تخلیه دسترسی داشته باشید برای بررسی سلامت پمپ تخلیه باید دانش فنی داشته باشید ولی بررسی کند اگر شلنگ ها از آن جدا شده اند یا بسته آن ها شل شده است مشکل را برطرف کنید و اگر از تعمیرات سر رشته ندارید با نمایندگی تعمیرات ظرفشویی کندی تماس بگیرید.

نکاتی درباره نگهداری ماشین ظرفشویی کندی و استفاده از آن

1- از استفاده از هر نوع مواد حلال در داخل ماشين ظرفشويي خودداري کنید، زيرا اين مواد باعث انفجار يا آتش‌سوزي می‌شوند.

2- از پاشيدن آب به داخل ماشین ظرفشویی بپرهيزيد، زيرا اين كار باعث از كار افتادن قسمتهاي الكتريكي این وسیله و يا برق گرفتگي خواهد شد.

4- از وارد كردن فشار و نشستن بر روي درب ماشین ظرفشویی در هنگامي كه باز است خودداري کنید. اين كار باعث تغيير شكل و يا از كار افتادن دستگاه می‌شود.

5- از قرار گرفتن در جلوي قسمت تهويه بخار در هنگام كاركرد ماشین ظرفشویی بپرهيزيد، زيرا بخارخروجي باعث سوختگي مي‌گردد.

5- بطور كلي باز کردن درب ماشین ظرفشویی در حين عملكرد آن توصيه نمی‌شود. ليكن چنانچه به هر دليلي درب باز شود، يك امكان ايمني مخصوص دستگاه را خاموش مي‌کند. در هنگام باز شدن درب دستگاه در حين مرحله كاركرد با آب داغ و يا بلافاصله پس از اتمام كار دستگاه ظرفشويي بدليل وجود بخارات داخلي دقت لازم را داشته باشید تا مشکلی برایتان پیش نیاید.

6- به طور منظم فیلتر ماشین ظرفشویی خود را کنترل نمایید و در صورت جمع شدن مواد زائد، آن را تمیز کنید. نظافت دائمی دستگاه عمر آن را افزایش می‌دهد و از اتلاف انرژی نیز می کاهد.

 candy dishwasher repair

سخن آخر

تعمیر ماشین ظرفشویی کندی کاری تخصصی است و باید به افراد کاربلد سپرده شود. بنابراین باید در انتخاب مراکز تعمیراتی معتبر دقت کافی را داشته باشید تا از بروز مشکلات احتمالی جلوگیری کنید. ما در پارس سرویس در خدمت شما مشتریان عزیز هستیم تا با متخصصان کاربلد، با تجربه و متخصص مشکلتان را رفع کنیم.

 

تعمیر ماشین ظرفشویی

تعمیر ماشین ظرفشویی کنوود

تعمیر ماشین ظرفشویی الکترولوکس

تعمیر ماشین ظرفشویی اسنوا

تعمیر ماشین ظرفشویی هوور

تعمیر ماشین ظرفشویی هایر

تعمیر ماشین ظرفشویی دوو

تعمیر ماشین ظرفشویی پاکنشت

تعمیر ماشین ظرفشویی فاگور

تعمیر ماشین ظرفشویی گرنیه

تعمیر ماشین ظرفشویی مدیا

تعمیر ماشین ظرفشویی بوش

تماس سریع با کارشناس