تلفن پشتیبانی 38429 - 021

تعمیر ماشین ظرفشویی بکو بصورت تخصصی و با کمترین هزینه ۳۸۴۲۹-۰۲۱

شرکت خدمات پس از فروش لوازم خانگی > تعمیر ماشین ظرفشویی بکو بصورت تخصصی و با کمترین هزینه ۳۸۴۲۹-۰۲۱

پارس سرویس با کادری مجرب و متخصص در خدمت شما مشتریان عزیز است تا در زمینه تعمیر ماشین ظرفشویی بکو به کمکتان بشتابد.از آنجائیکه بکو از آخرین فناوری‌ها در ساخت لوازم خانگی‌اش استفاده می‌کند، تعمیر این وسایل نیز تخصص بالایی را می‌طلبد. پارس سرویس با بیش از یک دهه تجربه در زمینه تعمیر لوازم خانگی به خوبی می‌تواند این نیاز را برآورده کند.

تعمیر ماشین ظرفشویی بکو

بنابراین اگر مشکلی برای ماشین ظرفشویی بکوی شما پیش آمد اصلاً نگران نباشید. کافی است تلفن را بردارید و با شماره‌گیری 38429-021 موضوع را با ما در میان بگذارید. تعمیرکاران متخصص و مجرب ما در اسرع وقت در محل حاضر می‌شوند و پس از عیب‌یابی مشکل را رفع می‌کنند.

تعمیر ماشین ظرفشویی بکو

بصورت کلی می توان مراحل رفع عیب ماشین ظرفشویی بکو ( عیب یابی ماشین ظرفشویی بکو ) توسط پارس سرویس را اینگونه عنوان کرد

1 : ابتدا با نزدیکترین شعبه  تعمیرگاه و نمایندگی مجاز ماشین ظرفشویی بکو خود در زیر تماس حاصل فرمایید .

2 : در ابتدا توسط کارشناس مشاوره رایگان انجام میگردد تا رفع عیب های سطحی صورت پذیرد .

3 : در صورتیکه با مشکل ظرفشویی شما حاد باشد ، ظرف مدت کمتر از یک ساعت کارشناس تعمیرکار ماشین ظرفشویی بکو به محل شما اعزام میگردد.

4 : پس از حضور تکنسین در حد توان دستگاه شما در محل تعمیر خواهد شد و اگر نیاز به برسی های مخصصی تر باشد دستگاه برای تعمیر به نمایندگی ارسال می شود.

5 : نمک ماشین ظرفشویی بکو ، مایع جلا دهنده ماشین ظرفشویی بکو ، قرص ماشین ظرفشویی بکو ، مایع براق کننده ماشین ظرفشویی بکو همگی در نمایندگی موجود می باشد و می توانید آنها را نیز سفارش دهید.

6 : در صورتیکه ماشین ظرفشویی بکو خریداری نموده اید با تلفن مندرج شده در برگه ضمانتنامه تماس حاصل نمایید و در غیر این صورت و اگر پاسخ مناسبی دریافت نکردید حتما با پارس سرویس نمایندگی خدمات پس از فروش ماشین ظرفشویی بکو در تهران تماس حاصل فرمایید .

ماشین ظرفشویی بکو

چرا تعمیر ماشین ظرفشویی بکو را به پارس سرویس بسپاریم؟

  • پارس سرویس مجموعه‌ای است که خدمات تخصصی را در زمینه تعمیر ماشین ظرفشویی بکو به شما عزیزان ارائه می‌دهد.
  • تجربه ما دلیل دیگری است که شما را متقاعد کند تا تعمیر ماشین ظرفشویی‌تان را با خیالی آسوده به ما بسپارید.
  • به خوبی می‌دانیم که استفاده از قطعات اصل و شرکتی یکی از خواسته‌های به جای شما مشتریان عزیز است. به همین دلیل، پارس سرویس از قطعات اصل استفاده می‌کند و به این ترتیب، آسایش خاطر را برای شما عزیزان به ارمغان می‌آورد.
  • هزینه موضوع مهمی است. معمولاً همه مشتریان نگران هستند که هزینه‌ای بیشتر از آنچه معمول است برای تعمیرات پرداخت نکنند. برای از بین بردن این نگرانی شما، تلاش کرده‌ایم که بهترین خدمات را با مناسب‌ترین قیمت ارائه دهیم.
  • پاسخ‌گویی سریع نیز از دیگر ویژگی‌های ماست. وقت شما برای ما ارزشمند است و می‌دانیم که شما خواستار دریافت خدماتی خوب و به موقع هستید. بنابراین، پس از تماس شما با ما، در اسرع وقت در محل حاضر می‌شویم و مشکل را رفع می‌کنیم.

تعمیر ماشین ظرفشویی بکو شامل موارد زیر می‌شود:

  • تعویض پمپ تخلیه ماشین ظرفشویی بکو
  • تعمیر تایمر ماشین ظرفشویی بکو
  • تعویض تایمر ماشین ظرفشویی بکو
  • تعویض موتور ماشین ظرفشویی بکو

پارس سرویس تمامی این خدمات را به شما مشتریان عزیز ارائه می‌دهد. تجربه ما ضمانتی برای ارائه خدمات خوب به شما عزیزان خواهد بود و این اطمینان را به شما می دهیم که هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی بکو شما را به کمترین میزان خود خواهیم رساند.

نکاتی درباره نگهداری ماشین ظرفشویی بکو و استفاده از آن

1- از استفاده از هر نوع مواد حلال در داخل ماشين ظرفشويي خودداري کنید، زيرا اين مواد باعث انفجار يا آتش‌سوزي می‌شوند.

2- از پاشيدن آب به داخل ماشین ظرفشویی بپرهيزيد، زيرا اين كار باعث از كار افتادن قسمتهاي الكتريكي این وسیله و يا برق گرفتگي خواهد شد.

4- از وارد كردن فشار و نشستن بر روي درب ماشین ظرفشویی در هنگامي كه باز است خودداري کنید. اين كار باعث تغيير شكل و يا از كار افتادن دستگاه می‌شود.

5- از قرار گرفتن در جلوي قسمت تهويه بخار در هنگام كاركرد ماشین ظرفشویی بپرهيزيد، زيرا بخارخروجي باعث سوختگي مي‌گردد.

5- بطور كلي باز کردن درب ماشین ظرفشویی در حين عملكرد آن توصيه نمی‌شود. ليكن چنانچه به هر دليلي درب باز شود، يك امكان ايمني مخصوص دستگاه را خاموش مي‌کند. در هنگام باز شدن درب دستگاه در حين مرحله كاركرد با آب داغ و يا بلافاصله پس از اتمام كار دستگاه ظرفشويي بدليل وجود بخارات داخلي دقت لازم را داشته باشید تا مشکلی برایتان پیش نیاید.

6- به طور منظم فیلتر ماشین ظرفشویی خود را کنترل نمایید و در صورت جمع شدن مواد زائد، آن را تمیز کنید. نظافت دائمی دستگاه عمر آن را افزایش می‌دهد و از اتلاف انرژی نیز می کاهد.

 

beko dishwasher repair

علت نشت آب از ماشین ظرفشویی بکو

دقت کنید که دور درب ماشین ظرف شویی واشری جهت آب بندی تعبیه شده است که در صورتیکه در واشر خوردگی ایجاد شده و خراب باشد آب از دور ماشین ظرف شویی نشت خواهد کرد. دلیل دیگر نشت آب از ظرفشویی بکو می تواند ایراد در شناور دستگاه باشد. یک شناور در کف ماشین ظرف شویی بکو قرار دارد که وقتی آب پر می شود به حد مورد نظر برسد شناور آن را قطع می کند در صورتیکه شناور خراب باشد آب قطع نشده و باعث نشتی آب خواهد شد.

دلیل سوم برای نشت آب از زیر ماشین ظرفشویی مربوط به موتور گرداننده آب یا پمپ تخلیه باشد که در این صورت باید حتما دستگاه توسط یک تعمیرکار ماهر ماشین ظرفشویی سرویس گردد تا مشکل برطرف شود. خاطر نشان می کنیم که تمامی این خدمات توسط شرکت پارس سرویس قابل انجام است و تمامی خدمات بصورت فوری و با کمترین هزینه ممکن انجام خواهد شد.

سخن آخر

ماشین ظرفشویی نیز مانند دیگر وسایل برقی امکان خراب شدنش وجود دارد. به احتمال زیاد پس از به وجود آمدن مشکل برای این وسیله خانگی، اولین سوالی که به ذهنتان می‌رسد این است که چطور به کارشناسان مجرب و متخصص تعمیر ماشین ظرفشویی بکو دسترسی داشته باشید. ما در مجموعه پارس سرویس در خدمت شما هستیم تا این نگرانی‌تان را برطرف کنیم. با ما همراه باشید و بهترین خدمات را از ما بخواهید.

 

تعمیر ماشین ظرفشویی

تعمیر ماشین ظرفشویی ایندزیت

تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی

تعمیر ماشین ظرفشویی آاگ

تعمیر ماشین ظرفشویی کنوود

تعمیر ماشین ظرفشویی الکترولوکس

 

تماس سریع با کارشناس