تلفن پشتیبانی 38429 - 021

تعمیرات جنرال الکتریک

شرکت خدمات پس از فروش لوازم خانگی > تعمیرات جنرال الکتریک

تعمیرات جنرال الكتريک

امروزه  كه در كشور ايران محصولات خانگی جنرال الكتریک با استقبال فراواني رو به رو است و به علت كيفيت و تنوع محصولات اين شركت تعداد علاقه مندان و خريداران هر روزه در حال توسعه و گسترش است، تعمیرات جنرال الکتریک

تعميرگاه مفتخر است تا در اين زمينه توسط نيروهاي جوان و متخصص و كارآزموده خود در پارس سرویس  تعمیرات جنرال الكتريک عالي‌ترين سطح کیفیت و پشتیبانی لازم را جهت تعمير و نگهداشت محصولات جنرال الكتريک با بالاترين كيفيت و اسرع وقت در محل مورد نياز به مشتريان و هموطنان عزيز ايراني ارائه دهد.

داستان برند جنرال الکتریک

شرکت جنرال الكتريک يك شركت آمریکایی است كه بصورت خوشه اي همزمان چندين فعاليت در زمينه صنعت انجام مي دهد. ساختمان عملیاتی شركت جنرال الكتريك در نیویورک واقع شده است و دفتر مرکزی آن هم در فیرفیلد، کنتیکت قرار دارد. مدير عامل شركت جنرال الكتريك شخصي به نام جفري ايملت هدف و غایتش ارائه محصولات لوازم خانگی با بهترین سطح کیفیت برای رضایتمندی مشتریان در بازار بین المللی است. محصولات شركت جنرال الكتريك بطور كلي از ابتداي شروع فعاليت و تأسيس اين شركت كه در سال ١٨٩٢ انجام شد شامل موارد زير مي‌باشد:

صنایع وابسته به هواپیما، تجهیزات الکترونیکی، توزیع برق، توربین‌های گازی، لوکوموتیو، توربین‌های بادی، وسایل تصویربرداری پزشکی، موتورهای الکتریکی، تجهیزات نورپردازی، لوازم خانگی و جنگ‌افزارها. شرکت‌های وابسته به شركت جنرال الكتريك عبارتند از جی‌ای انرژی، جی‌ای اوی‌ییشن، جی‌ای کپیتال، جی‌ای هلت‌کر، جی‌ای هوم اند بیزنس و ان‌بی‌سی یونیورسال.

اعتقاد نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک

شركت جنرال الکتریك بر اين اعتقاد است كه کیفیت تعهد تمام کارکنان است و مسئوليت بزرگ آنهاست. درصورتيكه بخواهيم موفقیت كسب كنيم، هر شخص باید با انگیزه و دانش لازم در رسيدن به اين هدف سهيم باشد. کیفیت محصولات در سه بخش فرایند، کارکنان و جلب رضایت مصرف كننده قابل جداسازي است.

تعمیرات جنرال الکتریک

مسئوليت مديران فراهم كردن فرصت‌ها و زمینه‌هاي لازم برای کارکنان است تا بتوانند با بكارگيري و توجه به توانايي و قابليت‌هاي منحصر به فرد خود در جلب رضایت مشتریان كوشا باشند. كاركنان مي‌توانند بهترين نتایج را خلق كنند. اتحاد تمامي کارکنان در رویکرد شرکت جنرال الكتريك لازم و ضروری محسوب می‌شود. تمامي کارکنان شرکت جنرال الكتريك موظف هستند در زمینه راهبرد، تکنیک‌های کیفيت و ابزارهای کیفی آموزش ببینند.
جفری ایملت مدیرعامل فعلی شركت جنرال الکتریك معتقد بر اين اصل است كه انجام فعاليت و کسب‌وکار بصورت جهاني یک واقعیت است كه در قرن بیست و یک كاملاً بارز خواهد بود.

اگر بخواهيم در این قرن موفقیت دلخواه را كسب كنيم لازم و ضروري است كه به مصرف كنندگان در سراسر جهان، خدمت و سرويس با بالاترین سطح کیفیت را  ارائه كرد که این موضوع بخشی از اصول اخلاقی و پشتیبانی نیروهای ما در مرکز تخصصی تعميرگاه مجاز مركزی، نمایندگی تعمیرات جنرال الكتريک نیز میباشد.

جفری ایملت همچنان اشاره كرد که شركت جنرال الکتریك تاریخچه بسيار موفق و چشمگيري در زمينه نوآوری فناوری‌ها و عملیات مدیریت دارد، که در بسیاری از تجارتها تأثيرگذار بوده و نتایج مطلوبي را بوجود آورده است. وی بر توليد و گسترش محصولاتی که انرژی بهینه مصرف می‌کنند، همچون لوکوموتیوهای هیبریدی، توربین‌های گازی و لوازم و تجهيزات کم‌مصرف و همچنين وسايلي كه به حفظ سلامتی و بهداشت همگانی كمك مي‌كنند تأکید دارد. از نظر مدیرعامل فعلی شرکت جنرال الکتریك به عنوان یک مجموعه كه در يادگيري مصمم است به مطالعات خود ادامه می‌دهد، تا در هر جا که بتواند تفاوتی ایجاد کند و پيشرفت حاصل نمايد.

لوازم خانگی جنرال الكتريك علاوه بر مراکز فروش متعدد از نمایندگی تعمیرات جنرال الكتريک بی‌شماری در بازار داخلی ایران به منظور ارائه خدمات شبانه روزی و همیشه در دسترس تعمیرات لوازم خانگی جنرال الکتریک برخوردار می‌باشد.

شما مشتریان عزیز محصولات لوازم خانگی تعمیرات جنرال الکتریک می توانید در صورت بروز مشکل یا چالش در زمینه تعمیرات و سرویس دهی محصولات لوازم خانگی جنرال الکتریک به مراجعه به سایت مرکز پارس سرویس از مشاوره و خدمات تخصصی نیروهای فنی و با تجربه ما با بهره گیری از تجهیزات به روز تعمیرات و قطعات اورجینال بهره مند شوید.

تعمیرات جنرال الکتریک

شماره تماس سرویس و امور مشترکین :       02138429

 

 

 

 

سرعت در پاسخگویی , تخصص فنی , رضایت مشتری

تماس سریع با کارشناس